+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítka Aladine (26 ks) – Dopis Ježíškovi

Razítka Aladine (26 ks) – Dopis Ježíškovi
Razítka Aladine (26 ks) – Dopis Ježíškovi
Razítka Aladine (26 ks) – Dopis Ježíškovi_2
Razítkovací sada k tvorbě dopisu pro Ježíška a vánočních dekorací. Balení obsahuje 26 pěnových razítek, 3 razítkovací polštářky (černý, zelený a červený), dopisní papír a červenou obálku.Celý popis
330 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Chyba při zobrazování komponenty 'AladineFreeDeliveryInfo'
Kód05290VýrobceAladineEAN3660016052904

Set 26 razítek s dětskými vánočními motivy. Součástí balení jsou i 3 razítkovací polštářky – černý, zelený a červený. Razítka jsou v praktickém balení – jen je vyloupnete z pěnové desky, poté je můžete vrátit a snadno uskladnit.

Tuto adventní vyráběcí sadu využijete k psaní dětských přání od nejútlejšího věku. Přiložený dopisní papír je nadepsaný francouzsky, ale díky této praktické pomůcce si všechny děti snadno vytvoří vlastní kreativní dopis Ježíškovi pomocí razítkování, psaní i dokreslování. Svůj dopis nakonec vloží do krásně perleťově červené obálky, kterou Ježíšek zaručeně nepřehlédne.

Razítka využijete i u dalších kreativních činností – díky množství motivů lehce s dětmi vyrobíte vánoční přání, dárky, visačky, jmenovky a další papírové výtvory.

Mají široké použití pro svoji hlubokou texturu:

  • Tiskněte na papír nebo čtvrtku a motivy vystřihněte
  • Razítka se skvěle obtiskávají do keramiky, polymerové hmoty, samotvrdnoucí hmoty nebo i do slaného těsta. Do rozválené modelovací hmoty jednoduše razítko otisknete a vyříznete. Pak do tvaru udělejte dirku, kterou po zatvrdmutí protáhnete provázek nebo stužku a vyrobíte tak originální vánoční dekoraci.
  • Pokud použijete textilní razítkovací polštářek nebo barvu na textil, můžete nazdobit látky z přírodních vláken (bavlna, len, hedvábí).

Vedle přiložeých razítkovacích polštářků doporučujeme také polštářky StazOn, Archival nebo IZINK Quick Dry. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné, motivy lze skoro ihned vybarvovat vodovými barvami, fixy nebo inkousty.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
Počet razítek26 kusů
Typ balenísada
VýrobceAladine
Počet polštářků3 kusy
Typ razítkagumové na pěnové hmotě