Gelová razítka Studio Light, 12 ks - Vánoční nápisy

Sada gelových razítek s vánočními nápisy v angličtině. Využijete na veškeré kreativní tvoření, velmi vhodné na cardmaking. Balení obsahuje 12 ks razítek, velikost archu je 9,3 x 13,6 cm. Celý popis
Dostupnost: Skladem
179 Kč
147,93 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Studio Light Kód: SL-ES-STAMP476 EAN: 8713943143070

Popis

Jste kreativní, ale netroufnete si sami cokoli namalovat? Technika razítkování vás nadchne a rázem se z vás stanou umělci! Razítka jsou totiž nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. V této sadě najdete razítka s motivy nápisů v anglickém jazyce, kterými svým bližním popřejete veselé Vánoce i šťastný Nový rok.

Balení obsahuje 12 ks razítek.

Gelové razítko je vyrobené z kvalitního čirého silikonu. Jeho největší výhodou je jeho průhlednost, proto se i snadno aplikuje, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používá se s  akrylovým blokem .

Jak se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Narazítkované motivy můžete vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat, vrstvit apod. Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival . Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvit nebo dokreslit. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry  anebo z akvarelových IZINK Dye .
 • Můžete vlastnoručně vyrobit přání k narozeninám spolu s obálkou na dárkový poukaz anebo můžete vyrobit malé drobnosti pro radost – záložku do knížky, krabičku na čokoládu či kapsičku na čaj. Skvěle s nimi ozdobítei dárkové tašky nebo krabičky.
 • K dozdobení stránek ve vašich albech zážitkových denících při tvorbě koláží z fotek.
 • Razítko se bude vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky , vyniknou tak všechny detaily. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Velikost archu: 9,3 x 13,6 cm.

Vlastnosti produktu

Balení sada
Materiál silikon
Počet v balení 12 ks
Designér Studio Light
Kolekce Studio Light Essentials

Související produkty

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat