O nás

Kolikrát se člověku za život stane, že zaměstnání je zároveň i koníčkem? To se stalo nám. Přes reklamní projekty, projekty a výukové programy pro děti, jsme se v roce 2004 stali společností, která vyhledává smysluplné značky, přidává k nim trošku české emoce, podporuje zajímavé nápady a překlápí je do života.

Vše začalo u razítek. V roce 2010 jsme potkali Aladine, francouzskou značku, která nám učarovala dětskou kolekcí razítek. Razítka Aladine kromě otiskování obrázků rozvíjí u dětí zručnost, grafomotoriku, fantazii a jazykové kompetence. I přes tyto složité termíny, jsou razítka stále kreativní hračky, které děti milují a moc je baví. Naší prací je odhalovat další a další možnosti, jak s razítky pracovat, inspirovat, jak vykouzlit krásné výtvory, jak se něco naučit, realizovat se a strávit příjemný čas ve společnosti blízkých nebo podobně naladěných lidí. 

Razítka však už dávno nejsou jenom pro děti a nejsou jenom o obyčejném otiskování na papír. Umí toho mnohem, mnohem víc! Do našeho portfolia jsme postupně přibrali další výrobce souvisejících kreativních potřeb a materiálů. S každým dodavatelem úzce spolupracujeme, nasloucháme našim zákazníkům a společně s českými výtvarníky vytváříme i vlastní výrobky přizpůsobené našim tradicím. 

Postupně, po malých krůčcích jsme vytvořili značku Aladine.cz, která je o malých radostech. Radostech z tvoření, z vlastní realizace, radostech být s ostatními a něco spolu prožít, radostech něco nového zvládnout a vytvořit.  

Že netvoříte? Darujte radost! Do naší rodiny značek jsme nově zařadili dárkové výrobky anglické značky Wrendale Designs. Vyrobeno s láskou k přírodě, užitečné dárky pro každého, pro každou příležitost, inspirované anglickým venkovem. 

Aladine.cz - malé radosti pro každého

  1. 2010
  2. 2013
  3. 2016
  4. 2017
  5. 2020
  6. 2021


Potkáváme Aladine, francouzského výrobce razítek, a začínáme propagovat jejich razítka pro děti v Čechách i na Slovensku. Účastníme se pravidelně klíčových výstav, veletrhů a akcí. Z původního malého projektu Dětská razítka pomalu začíná vznikat „Český Aladine“.

Začínáme spolupracovat s výtvarnicí Irenou Slavíkovou, která se stala autorkou našich prvních autorských sad razítek. Organizujeme workshopy a kreativní kurzy. A společně s dalšími výtvarníky se pouštíme do tvorby inspirujících návodů a objevování, co všechno lze s razítky vytvořit. 

V centru Prahy otvíráme showroom, kde pravidelně pořádáme workshopy. Poprvé také organizujeme kreativní pobyt v Choceradech, který se stal už naší tradicí. Ve dvou turnusech pořádáme pro naše zákazníky třídenní maraton prošpikovaný nejrůznějšími technikami a tvořením od rána do noci pod vedením našich nejlepších lektorů. 

Do našeho portfolia přibíráme významného výrobce hobby barev - tureckou značku Cadence. Barvy otvírají další a další možnosti pro tvoření a oslovují mnohem širší skupinu zákazníků.

Otevíráme malou pobočku v Brně, Aladine Ateliér, a organizujeme pravidelné workshopy v Obchodním domě Vágner.

Objevujeme značku Wrendade Designs a Studio Light. Z Aladine.cz se stává značka přinášejí zákazníkům široké porfolio kreativních výrobků, naše značky zastupujeme v celé šíři, nově přinášíme také užitečné dárky pro každého. 

Martina Linková

Martina Linková

Z našeho partnerství s francouzským Aladine vznikla značka Aladine.cz, kterou chceme zákazníky inspirovat k tvoření a poodhalit všechny radosti, které tvoření přináší.

Přijměte pozvání na procházku naším webem. 

Zveme vás do kouzelného světa, kde věříme, že objevíte spousty inspirací pro volné chvilky, tvoření s dětmi, vnoučaty, kamarády. Tvoření pro radost. Vyrobte někomu dárek, darujte kus sebe. Udělejte si čas na sebe a propadněte tvoření! 

Bude nám ctí, pokud u nás najdete inspiraci. 

Martina Linková
majitelka Twint, s.r.o.
distributor Aladine, Cadence, Studio Light, TCW, Gelli Arts, Wrendale Designs a Royal Worcester

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat