Gelové razítko Studio Light "Vintage Christmas", 8,7x19,1 cm - Vánoční hvězdy

Silikonové razítko s motivem vánočních hvězd na pozadí notového zápisu pro vaše kreativní tvoření a projekty. Rozměr 8,7 x 19,1 cm. 1 kus. Celý popis
Dostupnost: Skladem
225 Kč
185,95 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Studio Light Kód: JMA-VC-STAMP544 EAN: 8713943146217

Popis

Jste kreativní, ale netroufnete si sami cokoli namalovat? Technika razítkování vás nadchne a rázem se z vás stanou umělci! Silikonová razítka jsou totiž nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. V této sadě najdete překrásný motiv vánočních hvězd na pozadí notového zápisu koled z kolekce Vintage Christmas od výtvarnice Jenine's Mindful Art Collection.

Balení obsahuje 1 razítko.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s  akrylovým blokem , který nahrazuje držátko.

Jak se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Narazítkované motivy můžete vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat, vrstvit apod. Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvit nebo dokreslit. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Zdobný motiv s vánočními hvězdami je ideální na adventní tvoření. Můžete tak vlastnoručně vyrobit vánoční přání spolu s obálkou na dárkový poukaz nebo můžete vyrobit malé drobnosti pro radost – záložku do knížky, krabičku na čokoládu či kapsičku na čaj. Skvěle s nimi ozdobíte i dárkové tašky nebo krabičky.
 • K dozdobení stránek ve vašich albech zážitkových denících při tvorbě koláží z fotek.
 • Květiny se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu. Motiv se bude parádně vyjímat na úvodní stránce měsíce prosince.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky , vyniknou tak všechny detaily. Můžete si na bílé tričko, tašku nebo šátek natisknout adventní motiv. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Velikost: 8,7 x 19,1 cm

Vlastnosti produktu

Balení kus
Typ razítka silikonové
Designér Jenines Mindful Art Collection
Kolekce Studio Light Vintage Christmas

Související produkty

Akvarelové barvy Studio Light "Art by Marlene" - 24 barev
Kód: SL-ES-WC02

Akvarelové barvy "Art by Marlene" -24 barev

Akrylový blok Studio Light - 22x9 cm
Kód: SL-ES-ASB01

Akrylový blok Studio Light - 22x9 cm

Razítkovací polštářek Ranger Archival - černý
Kód: AIP31468

Razítkovací polštářek Ranger Archival - černý

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat