Kreativní dřevěná sada k dotvoření Gomille - Koník

Sada dřevěných výřezů k dotvoření – koník, ohrada, podstavec. Přírodní odstín bez povrchové úpravy. Vhodné pro děti. Rozměr 24 x 12 x 15 cm, tloušťka materiálu 6 mm. 1 kus. Celý popis
Dostupnost: Skladem
199 Kč
164,46 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Gomille Kód: G3006 EAN: 3700740730065

Popis

Sada dřevěných výřezů obsahuje tři prvky – koně, ohradu a podstavec. Kreativní hračka pro děti, ze které vznikne originální dekorace.

Dřevěné výřezy se dají vyzdobit různými technikami:

  • Pastování: pokud chceme, aby výřez měl vystouplý povrch, můžeme na dřevo nanášet reliéfní pasty. Na výběr máme pasty základní nebo s efektem – metalické, třpytivé, krakelovací a další. Můžeme je nanést volně nebo jimi na výřez přenášet motivy ze šablon .
  • Zlacení: nanesení zlaté fólie je jednoduché i pro malé umělce. Po aplikaci bude dřevo zlatě, stříbrně, nebo měděně lesklé.
  • Perličky: dalšího 3D efektu lze dosáhnout užitím tekutých perel , které po zaschnutí na povrchu zanechávají vystouplé perličky.
  • Decoupage: pro starší děti může být zajímavá ubrousková technika. Na dřevo speciálním lepidlem nalepujeme vzorované ubrousky a  rýžové papíry.
  • Razítkování: na nabarvený podklad můžete otisknout nejrůznější vzory a motivy z naší široké nabídky razítek.

TIP! Chcete své výrobky vystavit venku? Stačí je potřít dokončovacím lakem , který je ochrání a vytvoří na nich voděodolný film – díky tomu vydrží na zahrádce i na balkóně, a navíc umožní povrch čistit mokrou utěrkou.

 

O výrobku:

Dřevěné výřezy Gomille jsou vyrobeny z MDF, tedy desky z jemných vláken zbytkového dřeva, která jsou spojena odpadovým rostlinným lepidlem – to znamená, že na výrobu těchto výřezů nepadl ani jeden strom. Všechny materiály jsou čerpány z lokálních zdrojů a zpracovány ve Francii, MDF je tedy ekologickou alternativou masivního dřeva a překližky.

Vlastnosti produktu

Balení sada
Materiál dřevo
V sadě 3 kusy
Velikost L (18-26 cm)
Rozměr 24 x 12 x 15 cm

Související produkty

Akrylové barvy na kamínky Cadence, 25 ml, sada 6 ks a akrylový lak - zářivé
Kód: 902263

Akrylové barvy na kamínky - zářivé, 6 barev

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat