Dřevěný výřez k dekoraci Gomille, závěsný, 5x8 cm - Sněhulák

Dřevěný výřez ve tvaru sněhuláka s otvorem na zavěšení. Přírodní odstín bez povrchové úpravy. Vhodný pro děti i dospělé. Rozměry 5 x 8 cm, tloušťka materiálu 6 mm. 1 kus. Celý popis
Dostupnost: Skladem
16 Kč
13,22 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Gomille Kód: G4164 EAN: 3700740741641

Popis

Dřevěný polotovar na výrobu dekorací. Díky dírce ve výřezu ideální k zavěšení.

Výřez se dá vystavit v původní podobě, nebo ho předtím můžeme dozdobit různými technikami:

  • Malování: části plochy výřezu nebo celý polotovar lze natřít vysoce krycími akrylovými barvami nebo pokreslit akrylovými fixy.
  • Pastování: pokud chceme, aby výřez měl vystouplý povrch, můžeme na dřevo nanášet reliéfní pasty. Na výběr máme pasty základní nebo s efektem – metalické, třpytivé, krakelovací a další. Můžeme je nanést volně nebo jimi na výřez přenášet motivy ze šablon.
  • Patinování: patinovacími pastami a vosky můžeme vytvořit zdání staroby.
  • Zlacení: nanesením zlaté fólie či tenoučkých zlatých plátků se bude výřez zlatě lesknout. Zlacení obzvlášť vynikne na jeho okrajích.
  • Perličky: dalšího 3D efektu lze dosáhnout užitím tekutých perel , které po zaschnutí na povrchu zanechávají vystouplé perličky.
  • Decoupage: díky ubrouskové technice můžeme na dřevo speciálním lepidlem nalepovat motivy z ubrousků a  rýžových papírů přímo na povrch dřeva.
  • Razítkování: na nabarvený podklad můžete otisknout nejrůznější vzory a motivy z naší široké nabídky razítek.
  • Koláž: na malířské plátno namalujeme obrázek a některý z jeho motivů nahradíme dřevěným výřezem.
  • Gelli Plate: na speciální gelovou podložku Gelli Plate naneseme barvy, které pak otiskneme na náš výřez. Různou manipulací barvami na podložce pomocí štětců, válečků, šablon a podobně vzniknou unikátní obrazce, vzory, přechody mezi barvami a další neopakovatelné efekty.
  • Kombinování: kombinovat dohromady můžeme nejenom různé techniky, ale i různé výřezy dohromady. Nabízíme řadu nejen vánočních závěsných výřezů, díky nimž si vytvoříte originální adventní dekorace.

TIP! Chcete své výrobky vystavit venku? Stačí je potřít dokončovacím lakem , který je ochrání a vytvoří na nich voděodolný film – díky tomu vydrží na zahrádce i na balkóně, a navíc umožní povrch čistit mokrou utěrkou.

O výrobku:

Dřevěné výřezy Gomille jsou vyrobeny z MDF, tedy desky z jemných vláken zbytkového dřeva, která jsou spojena odpadovým rostlinným lepidlem – to znamená, že na výrobu těchto výřezů nepadl ani jeden strom. Všechny materiály jsou čerpány z lokálních zdrojů a zpracovány ve Francii, MDF je tedy ekologickou alternativou masivního dřeva a překližky.

Vlastnosti produktu

Balení kus
Materiál dřevo
Velikost S (7-10 cm)
Rozměr 5 x 8 cm
Použití s otvorem k zavěšení

Související produkty

Akrylové barvy Cadence, sada 6 ks, 30 ml - metalické
Kód: 241662

Akrylové barvy Cadence - metalické, 6 barev

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat