+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelové razítko Studio Light "Feelings of Freedom", 13x13 cm - Písmo a motýli

Podkladové gelové razítko Studio Light "Feelings of Freedom", 13 x 13 cm – písmo a motýli1
Podkladové gelové razítko Studio Light "Feelings of Freedom", 13 x 13 cm – písmo a motýli1
Podkladové gelové razítko Studio Light "Feelings of Freedom", 13 x 13 cm – písmo a motýli2
Podkladové gelové razítko Studio Light "Feelings of Freedom", 13 x 13 cm – písmo a motýli3
Gelové razítko čtvercového tvaru velice vhodné na razítkování pozadí na vašich projektech. Motivem na razítku je vintage vzor s motýly, ornamenty a písmem. Velikost 13 x 13 cm. 1 ks.Celý popis
210 Kč s DPH
Na dotaz
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódJMA-FOF-STAMP422VýrobceStudio LightEAN8713943141144

Pozaďové gelové razítko s motivem vintage vzoru, které se díky své velikosti velice hodí na projekty čtvercového tvaru.

Balení obsahuje jedno razítko o velikosti 13 x 13 cm.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak i „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

  • Razítko sejměte z podložky,
  • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
  • potupujte razítkovací barvou,
  • tiskněte jako s klasickým razítkem,
  • po práci omyjte razítko i blok,
  • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářkyStazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. S narazítkovaným podkladem můžete téměř ihned pokračovat v další kreativní práci. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.

Naše tipy, kde razítko využít:

  • Na mixed media projekty – razítkujte „ledabyle, nedokonale“ na barevné podklady černým inkoustem, např. na akvarelový podklad a motiv pak ještě dokreslete nebo nalepte zajímavý text či obrázek.
  • K dodekorování stránek Bullet Journalu – motiv nerazítkujte celý, ale jen části po okrajích listu. Váš BUJO tak získá na originalitě.
  • Na drobných papírových projektech, jako jsou přáníčka nebo krabičky, otiskněte motiv černě nebo barevně po celé ploše a pak ještě dozdobte.
  • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
DesignérJenines Mindful Art Collection
KolekceFeelings of Freedom
Materiálsilikon
Motiv/témavintage
Baleníkus
VýrobceStudio Light