Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

Podrobné údaje o zboží

Razítkovací polštářek na textil Izink - tyrkysový

Kód: 19015 Produktové číslo: 3660016190156
Textilní razítkovací polštářek IZINK na vodní bázi. Supersnadná a čistá manipulace. Polštářek umožňuje obtiskávání i těch nejjemnějších detailů na razítkách. Fixace: důkladným zažehlením po dobu 5 minut. Praní na 40°C. Razítka snadno umyjete vodou.

Žádné hodnocení.
Výrobce: ALADINE
Připraveno k odeslání
105,00 Kč s DPH
(105,00 Kč s DPH/ks)
 Doplňky a související
Razítkovací polštářek na textil Izink - tyrkysový

Razítko stačí jenom opakovaně namočit do polštářku a obtisknout. Díky vystouplým okrajům podušky krásně nanesete barvu na jakkoliv velká tiskátka. Barva ulpívá jen na povrchu razítka,  vzniká tak minimum odpadu. TIP: tlačte spíš doprostřed razítka, ne moc na jeho okraje, aby se neobtiskly zbytečně na textil.
 

Fixace: ideálně zažehlete nejdříve přes savý materiál - kuchyňskou utěrku, nebo starý bavlněný kapesník. Odsajete tak přebytek barvy. Praní na 40C.
Péče o polštářky: po skončení práce vždy důsledně zavírejte. Pokud tričko během práce prosušujete fénem, ujistěte se, že není v blízkosti otevřený polštářek.

Polštářky uchovávejte v igelitovém sáčku víčkem dolů.

Pokud polštářek už netiská - lze ho doplnit tekutou textilní barvou. Tuto barvu přidávejte jenom po kapkách a zapracujte prstem do polštářku.

Doporučujeme na světlejší textil.

 

Specifikace
Typ balení kus
Barva tyrkysová
Velikost polštářku průměr 7,3 cm
Fixace zažehlením, 5 minut
Praní 40°C zrubu
Facebook Komentáře
Štítky
Recenze
Ing. Jarmila Vavrečková hodnotil: Čas: 10:04 Datum: 14.04.2014
Zkušenost mám tu nejlepší, jen bych potřebovala poradit, co si mám koupit, abych mohla razítkovat bílou barvou na tmavá trička. Neexistuje čistá poduška, kterou bych potřela bílým Izinkem na textil a tím razítkovala?
Jsem nadšená výsledkem razítkování na textil. Objednám si i jiné barvy.