+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Šablona Aladine, 28x28 cm - Sněhulák

Obrázek
-30 %
Akce
Doprodej
Plastová šablona pro nejrůznější kreativní projekty s vánočním vzorem. Moderní jednoduchá grafika, která vynikne jako solitér na tričku, polštářích a dalších projektech. Rozměr 28 x 28 cm. 1 kus.Celý popis
119 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód81032VýrobceAladineEAN3660016810320

Plastová šablona na tvorbu efektního vzoru na vašich projektech. Má široké využití v mnoha kreativních oborech a je vhodná pro práci s textilem, papírem, dřevem, betonem apod. Skvěle lze využít všude tam, kde potřebujete vytvořit vánoční vzor se sněhulákem jako výrazný reliéfní prvek. Vyzkoušejte a přesvědčte se, jak jednoduché je se šablonou dekorovat!

Při práci s šablonou použijte barvy dle povrchu, který dekorujete:

Papír - Sprejování tekutými barvami IZINK DYE nebo aplikování inkoustů z razítkovacích polštářků pomocí aplikátoru barev anebo blendovacího štětce.

Textil - Natupujte textilní barvy houbičkou na bavlněný textil anebo nastříkejte tekuté barvy na textil rozprašovačem. Použít lze i textilní 3D pasty, které se nanáší špachtlemi. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Mixed media techniky - Vyzkoušejte populární techniku vrstvení médií nanášením akrylových barev nebo strukturovacích past pomocí špachtle, a to do Art Journalu, na malířské plátno, dřevěné prkénko apod.

Dřevěné, betonové a kovové polotovary - Dekorujeme tupováním akrylových barev houbičkou, popř. pastami pomocí špachtlí, pokud chcete mít povrch plastický.

Naše tipy, kde motivy využít:

  • Velké papírové dárkové tašky – motiv na ní nemusí být celý, vyzkoušejte, jak efektní je, když využijete jen část motivu.

  • Nastříkejte si textilní barvou ve spreji anebo natupujte textilní barvu houbičkou na triko, tašku, prostírku anebo polštářek.

K dodekorování doporučujeme použít tekuté perly a kontury.

Šablony jsou vyrobeny z pevného plastu, který se snadno čistí a šablony se dají opakovaně používat. Po každém použití pečlivě vyčistěte a nechte uschnout.

Rozměr: 28 x 28 cm

Materiál: Plast

Popis
Vlastnosti
Baleníkus
Materiálplast
Velikost šablony28 x 28 cm
VýrobceAladine