+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítka Aladine Stamp with Love, 9 ks - Visačky

Razítka Aladine Stamp with Love, 9 ks - Visačky_01
Novinka
Razítka Aladine Stamp with Love, 9 ks - Visačky_01
Razítka Aladine Stamp with Love, 9 ks - Visačky_02
Gumová razítka na pěnové hmotě s motivy visaček na dárky. Sada 9 ks razítek a 3 ks razítkovací polštářky - černý, růžový a červený. Velikost archu je 20 x 15 cm.Celý popis
330 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód55411VýrobceAladineEAN3660016554118

Označte dárky originálně!

Vyrobeny s láskou  jsou tyto si nápadité visačky k označení dárečků pro vaše blízké, ale také ručně vyrobených produktů a dalších milých překvapení. Využijte je jako poděkování, přání krásných Vánoc nebo všeho nejlepšího. Je dárek 100 % BIO ? Dejte to obdarovanému vědět!

Sada obsahuje 9 razítek s českými nápisy v tématických rámečcích, to vše v praktickém balení - jen vyloupnete je z pěnové desky, poté je můžete vrátit a snadno uskladnit. Razítka mají kvalitní hlubokou strukturu, díky které je využijete na nejrůznější projekty:

  • Scrapbooking -  razítka jsou ideální při tvorbě visaček, cedulek, alb, ale i přáníček nebo balicího papíru. Tři razítkovací inkousty jsou součástí balení.
  • Skvěle se obtiskávají do keramiky, fima nebo samotvrdnoucí hmoty.
  • Pokud použijete textilní razítkovací polštářek nebo barvu na textil, můžete nazdobit látky z přírodních vláken (bavlna, len, hedvábí).

K razítkům doporučujeme razítkovací polštářky z řady IZINK Quick Dry. Inkoust rychle zasychá, motivy lze skoro ihned vybarvovat vodovými barvami, fixami, inkousty.

TIP: Použití na textil: Při aplikaci na textil použijte textilní razítkovací polštářek. Barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Popis
Vlastnosti
VýrobceAladine