Řezačka na papír Studio Light, A4 - žiletková

Nástroj na řezání a rýhování papíru Měřítko je v centimetrech i palcích, nástavce na řezání i rýhování jsou z nerezové oceli. Vhodné na papír do gramáže 300 g/m2. Rozměr celé řezačky 13,5 x 37,8 x 3 cm. Celý popis
Dostupnost: Skladem
529 Kč
437,19 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Studio Light Kód: SL-TO-PT01 EAN: 8713943147252

Popis

Žiletková řezačka je nástrojem pro jednoduché a přesné řezání papíru. Bohatě ji využijete při tvoření z papíru, ale i pro kancelářské účely, jelikož zajišťuje nařezání papíru v precizních liniích, kterých je obtížné dosáhnout za pomoci nůžek. Vedle řezání umí tento nástroj papíry i rýhovat – to usnadní jeho přehýbání při tvorbě různých papírových projektů.

Velikost řezací plochy je 12 x 30,5 cm, což umožňuje řezat papír formátu A4 na výšku a také formátu A3 na šířku, maximální doporučená gramáž je 300 g/m2. Po straně řezačky najdete pravítko, které se dá vyklopit do pravého úhlu a slouží jako přídavné vodítko při řezání větších kusů papíru až do délky 36 cm. Měřítka jsou jak v centimetrech, tak palcích.

Po umístění papíru do řezačky stačí uchopit jeden z nástavců a projet jím skrz vodicí lištu. Černý nástavec má ostrou žiletku k řezání, bílý nástavec má zakulacené rýhovadlo – oba typy jsou zhotovené z nerezové oceli a je možné je vyměnit za náhradní po tom, co dojde k jejich přirozenému ztupení. K jejich výměně stačí starý nástavec přesunout do speciálního žlábku v plastové liště a vytáhnout jej ven, opačným způsobem se pak vloží nástavec nový.

Spodek řezačky je pogumovaný, aby nástroj zůstal při práci co nejstabilnější. S celým nástrojem i ostrým nástavcem zacházejte opatrně.

Vlastnosti produktu

Balení kus
Designér Studio Light
Kolekce Studio Light Tools

Související produkty

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat