+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítka Aladine (28 ks) - Domečky

Obrázek
Novinka
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Gumová razítka na pěnové hmotě s oblíbenými motivy domečků. Ideální na celoroční tvoření: papírové tvoření, výrobu přání, diářů, deníků i nápaditých dekorací z kartonu nebo dřeva. Sada obsahuje 28 ks razítek.Celý popis
230 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód55027VýrobceAladineEAN3660016550271

Novinková razítka nejen pro děti. Platíčko plné razítek s motivy domečků, stromů a mazlíčků zaujme každého malého výtvarníka.

V sadě je 28 ks razítek.

Razítka mají široké použití:

  • Tiskněte na papír a motivy vybarvěte, vystřihněte, podlepte kartonem – můžete tak vytvořit zápichy nebo loutky do divadélka.
  • Vytvořit můžete vlastní samolepky, kterými následně polepíte dárek.
  • Díky hluboké textuře se skvěle otiskují do keramiky nebo jiných modelovacích hmot (samotvrdnoucí hmota, slané těsto, polymerové hmoty).
  • Pokud použijete textilní razítkovací polštářek nebo barvu na textil, můžete nazdobit látky z přírodních vláken (bavlna, len, hedvábí).  Na textilu barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

K razítkům doporučujeme černé podušky StazOn, Archival nebo barevné IZINK Quick Dry. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné, motivy lze skoro ihned vybarvovat vodovými barvami, fixy nebo inkousty. Pro tisk na dřevo nebo na zeď doporučujeme polštářky IZINK Deco.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce můžeme také razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
Typ balenísada
VýrobceAladine
Počet v balení28 ks
Typ razítkagumové na pěnové hmotě