+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Perleťová barva Aladine IZINK PEARLY, 80 ml - pastel rose, pastelová růžová

Perleťová barva Aladine IZINK Pearly, 80 ml - pastel rose, pastelová růžová
Vyberte variantu
Barevná kategorie
béžová
fialová
modrá
oranžová
růžová
stříbrná
zelená
zlatá
žlutá
Všechny odstíny
Vyberte odstín
Perleťová barva IZINK Pearly je vhodná na všechny povrchy, na rozmanité materiály včetně textilu. Má jemnou konzistenci a překrásné perleťové barvy. Objem 80 ml. Celý popis
159 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód82055VýrobceAladineEAN3660016820558

Perleťová barva IZINK Pearly byla vytvořena ve spolupráci s newyorským Mixed Media umělcem Septh Apterem. Sametově perleťový nádech barev dodá vašim výrobkům romantický příjemný vzhled.

Má jemnou pastózní konzistenci. Nanáší se snadno štětcem i špachtlí. Můžete malovat volnou rukou, nebo barvu nanášet přes šablonu. Barvy lze mezi sebou míchat.

Nové balení do sáčků umožňujte barvu dávkovat mnohem přesněji a v průběhu projektu dle potřeby postupně přidávat. Minimalizujete tak barvu, kterou byste nevyužili a vyhodili. Navíc, k závěru jednoduše z obalu vymáčknete všechno snadno jenom tím, že obal budetet rolovat, jako zubní pastu. 

Barva je určena na rozmanité materiály:

Doporučujeme na nejrůznější kreativní, umělecké i kutilské projekty:

  • Projekty Home Deco: díky silikonovým šablonám můžete snadno dekorovat i oblé, václovité i další předměty květináče , stojánky na tužky , hrnky, dřevěné boxy, obaly na mobily apod.
  • Papírové projekty: Barvy IZINK Pearl dodají všem papírovým projektům nádech elegance a slavnostní vzhled. Používají se přes šablonu - mohou vytvářet zajímavý podklad, nebo elegantní hlavní motiv.
  • Projekty Mixed Media: nechte vyniknout unikátní barevnost, jemné perleťové akcenty v abstraktních vzorech vytvořených špachtlí.
  • Textil: barva IZINK Pearl má skvělé krycí vlastnosti. Vyniká jako solitérní motiv na minimalistických projektech, využít je však můžete i na složitějších vzorovaných podkladech. Ideálně nanášejte přes šablonu. Barva je hustá a pastózní, déle schne - proto ji použujte na závěr projektu. Barvu na textilním projektu zafixujte důkladným zažehlením - aspoň 5 min přes pečící papír. Žehličku nastavte podle materiálu, který jste dekorovali. Praní: otočte na rub na 40°C.

TIP: vyzkoušejte IZINK Pearl přidat do nových texturovacích past Aladine, dodejte jim pastelový vzhled a nechte vyniknout jejich efekty naplno!

Nové balení v sáčku umožńuje barvu v průběhu projektu mnohem přesněji dávkovat a postupně dle potřeby přidávat. MInimalizuje se tak odpad a barva, která se nevyužitá vyhodí. Navíc, z obalu snadno vymáčknete úplně všechno, stačí, že sáček budette rolovat jako zubní pastu směrem k dávkovacímu otvoru.

Video-inspirace z Francie:

Popis
Vlastnosti
Barevná kategorierůžová
Vyberte odstín82055_RŮŽOVÁ PASTELOVÁ
VýrobceAladine