Sametový pudr Cadence Velvet Powder - VYBERTE ODSTÍN

Originální dekorační prášek, dekorovaným předmětům dodává královsky sametový vzhled. Vhodný na různé povrchy. Objem: 120 ml. Celý popis
Dostupnost: Skladem
85 Kč
70,25 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Cadence Kód: 0035960

Popis

0

Originální dekorační prášek, který zdobeným předmětům dodá královsky sametový vzhled. Na omak je krásně hebký jako opravdový samet. Lahvička má malý aplikátor, s jehož pomocí lze prášek precizně vyfouknout na určené místo.

Lze jím dekorovat různé povrchy: tkanina, dřevo, papír, kov, kámen apod.

Prášek se aplikuje posypáním vrstvy tekutého lepidla. Vhodná jsou tato lepidla značky Cadence :

Počkejte, až lepidlo zprůhlední a dostatečně ho zasypte prášekem. Papírovou kuchyňskou utěrkou můžete prášek jemně vtlačit do lepidla pro lepší adhezi. Přebytečný prášek vraťte do obalu.

Tip! Na nanesenou vrstvu lepicí pasty či lepidla lze aplikovat i více barev pudrů najednou a vytvořit tak mezi nimi jemné přechody. Zkombinovat můžete i třpytivý Sametový pudr Shimmery Velvet Powder.

Hledáte inspiraci? Podívejte se na aplikace pudru na dřevo a látkovou tašku ve videu: