Rýžový papír Cadence, A4 - Zelenozlatá mřížka

Rýžový papír je ideální na decoupage - ubrouskovou techniku. Mírně průhledný, zblízka jsou v něm viditelná rýžová vlákna. Formát A4. Celý popis
Dostupnost: Skladem
36 Kč
29,75 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Cadence Kód: R553

Popis

Lehký, jemný, ale zároveň pevný papír ideální na decoupage. Rýžový papír je mírně průhledný a zblízka jsou v něm viditelná rýžová vlákna. Papír tak získává na omak jemnou strukturu.

Lze ho použít na téměř jakýkoliv povrch, například na sklo, keramiku, dřevo, textil.

Dobře se s ním pracuje. Dá se stříhat, ale my ho doporučujeme spíše trhat. Motiv na projektu působí přirozeně a kraje po aplikaci zmizí téměř do ztracena. Přenáší se pomocí lepidla na decoupage , nebo speciálním lepidlem na rýžový papír a decoupage , které je lepidlem a ochrannou vrstvou zároveň. Na textil použijte lepidlo na textilní decoupage.

Aplikace:

  1. Na suchý povrch naneste štětcem tenčí vrstvu lepidla – doporučujeme zvolit širší plochý štětec. Ihned po aplikaci přiložte rýžový papír a celý motiv přetřete opět lepidlem. Přetírejte motiv pečlivě (od středu do krajů) tak, abyste papír vyhladili a vyrovnali.
  2. Nechte papír proschnout, případně pro urychlení použijte fén. Suchý motiv bude průhlednější a výraznější, než za mokra po aplikaci lepidla.

Tip
Rýžový papír lze trhat snadno, když zvolený motiv obtáhnete štětcem namočeným ve vodě.

Podívejte se na video

Vlastnosti produktu

Balení kus
Velikost A4

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat