Gelová razítka Studio Light "Inner Peace", 13 ks - Vintage štítky

Sada menších silikonových razítek s vintage motivy k doladění vašich papírových, textilních či home deco projektů. Sada obsahuje 13 razítek, rozměr balení je 21 x 14,8 cm. Celý popis
Dostupnost: Skladem
180 Kč
148,76 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Studio Light Kód: JMA-IP-STAMP277 EAN: 8713943136317

Popis

Jste kreativní, ale netroufnete si sami cokoli namalovat? Technika razítkování vás nadchne a rázem se z vás stanou umělci! Silikonová razítka jsou totiž nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. V této sadě najete drobné vintage motivy z kolekce Inner Peace od výtvarnice Jenine's Mindful.

Balení obsahuje 13 razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s  akrylovým blokem , který nahrazuje držátko.


Jak se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Narazítkované motivy můžete vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat, vrstvit apod. Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvit nebo dokreslit. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.

 • Vintage motivy se budou skvěle vyjímat na vašich papírových projektech pro nejrůznější příležitosti. Můžete si tak vlastnoručně vyrobit krabičku na dárek nebo originálně potiskat balicí papír. Vlastníte nezajímavý sešit? Vyzdobte ho originálními motivy! Dále můžete vyrobit blahopřání k narozeninám i s obálkou na dárkový poukaz nebo nachystat drobné dárky pro přátele – záložky do knížek či krabičku na čokoládu. Možností je mnoho.

 • K dozdobení stránek ve vašich albech zážitkových denících.

 • Motivy se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu. Nazdobte jimi úvodní stránku a také je využijte k dozdobení stránek s kalendáriem ve zvoleném měsíci. Uvidíte, jak obyčejné stránky prokouknou!

 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky , vyniknou tak všechny detaily. Můžete si na bílé tričko, tašku nebo šátek natisknout tyto vintage motivy. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Rozměr: 14,8 x 21 cm

Vlastnosti produktu

Balení sada
Materiál silikon
Počet v balení 13 ks
Motiv/téma vintage
Designér Jenines Mindful Art Collection
Kolekce Studio Light Inner Peace

Související produkty

Tekuté perly Cadence, 25 ml - VYBERTE ODSTÍN
Kód: 0035325

Tekuté perly Cadence, 25 ml

Pomůcka pro přesné razítkování Studio Light Stamp Press, 16x16 cm
Kód: SL-ES-SP01

Pomůcka pro přesné razítkování Stamp Press

Akrylový blok Studio Light - 5x8 cm
Kód: SL-ES-ASB03

Akrylový blok Studio Light - 5x8 cm

Permanentní inkoust StazOn - černý
Kód: 2118796001

Permanentní inkoust StazOn - černý

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat