Gelová razítka Studio Light, 17 ks - Zvířátka z džungle

Sada kvalitních gelových razítek s roztomilými zvířátky z džungle. Motivy jsou vhodné na dětské i další papírové projekty. V balení je 17 ks razítek. Rozměr balení 10,5 x 14,8 cm. Celý popis
Dostupnost: Skladem
94,50 Kč
78,10 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Studio Light Kód: CCL-FR-STAMP267 EAN: 8713943135273

Popis

Gelová (silikonová) razítka. Rozměr balení 10,5 x 14,8 cm.

Jste kreativní, ale netroufnete si sami cokoli namalovat? Technika razítkování vás nadchne a rázem se z vás stanou umělci! Silikonová razítka jsou totiž nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. V této sadě najdete hravé zvířátkové motivy z kolekce Creative Craft Lab.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s  akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak i „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Narazítkované motivy můžete vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat, vrstvit apod. Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn  nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvit nebo dokreslit. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Přírodní elementy jsou univerzálním motivem na všestranné využití při papírovém tvoření. Můžete si tak vlastnoručně vyrobit blahopřání k narozeninám spolu s obálkou na dárkový poukaz, skvěle se budou vyjímat na vaší záložce do knížky, ozdobíte s nimi i dárkové tašky nebo krabičky.
 • K dozdobení stránek ve vašich albech zážitkových denících – při tvorbě koláží s fotkami.
 • Veselé motivy se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu. Motivy jsou celoroční, proto se bude skvěle hodit ke stránce s ročním přehledem.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky , vyniknou tak všechny detaily. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem

Vlastnosti produktu

Balení sada
Materiál silikon
Počet v balení 17 ks
Designér Creative Craft Lab
Kolekce Studio Light Friendz

Související produkty

Permanentní inkoust StazOn - černý
Kód: 2118796001

Permanentní inkoust StazOn - černý

Akrylový blok Studio Light - 12x12 cm
Kód: SL-ES-ASB04

Akrylový blok Studio Light - 12x12 cm

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat