Gelová razítka k chrastidlům Studio Light, 9 ks - Květinová hvězda malá

Sada gelových razítek z čirého silikonu s hvězdou a květinovými motivy. Razítko je kompatibilní s plastovými krytkami a vyřezávacími šablonami na chrastidlo ve stejném tvaru. Společně tak tvoří elegantní prvek na přáníčku či v albu s fotkami. Razítka se dají používat i samostatně, motivy se dají vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat i vrstvit. Razítka se používají s akrylovým blokem. V balení 9 ks razítek. Rozměr cca 10 x 10 cm. Celý popis
Dostupnost: Skladem
90 Kč
74,38 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Studio Light Kód: SL-ES-STAMP366 EAN: 8713943139721

Popis

Kvalitní gelová razítka s romantickými květinovými motivy a hvězdou. Razítka jsou vhodná jak na papírové tvoření, tak i na jiné tvořivé projekty. Jsou kompatibilní s  plastovými krytkamivyřezávacími šablonami ve tvaru obdélníku. Použitím všech komponentů dosáhneme dokonalého výsledku, tedy originálního chrastítka, které navíc můžeme vyplnit drobnými dekoracemi. Razítka jdou samozřejmě použít i samostatně, mohou se vybarvovat, stříhat i vrstvit.

Balení obsahuje 9 ks razítek. Rozměr cca 10 x 10 cm.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s  akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak i „vlastní“ razítko.

Takto jednoduše se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky.
 • Přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku).
 • Potupujte razítkovací barvou.
 • Tiskněte jako s klasickým razítkem.
 • Po práci omyjte razítko i blok.
 • Razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Návod na výrobu chrastidla:

 • Z papíru nebo fólie pomocí šablony vyřízneme na strojku typu Big Shot obdélník. Pokud nemáme vyřezávací strojek a šablonu, obkreslíme si plastové okýnko na papír a vystřihneme.
 • Do plastového okénka nasypeme maličké dekorace , výseky, flitry, glitry, korálky, písek apod. Doporučujeme zaplnit třetinu až polovinu okénka, aby zůstal v chrastidle dostatečný prostor na přesýpávání těchto drobností.
 • Na okraj okénka nalepíme oboustranně lepicí pásku a přilepíme vyříznutý obdélník jako zadek chrastidla.
 • Takto je chrastidlo nachystané k dalšímu použití, ozdobení vašeho projektu.
 • Kolem dokola narazítkujeme věneček či samostatné kytičky. Tím dodáme projektu dokonale elegantní vzhled s nádechem romantiky.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Vlastnosti produktu

Balení sada
Materiál silikon
Počet razítek 9 kusů
Designér Studio Light
Kolekce Studio Light Essentials

Související produkty

Akrylový blok Studio Light - 12x12 cm
Kód: SL-ES-ASB04

Akrylový blok Studio Light - 12x12 cm

Plastová krytka na výrobu chrastidla Studio Light, 6,2x6,5 cm, 10 ks -Hvězda
Kód: SL-ES-BLIS06

Plastová krytka na výrobu chrastidla, 10 ks -Hvězda

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat