Gelová razítka Aladine Stampo Clear, 14 ks - Traviny

Průhledná silikonová razítka s motivy různých travin. V sadě je 14 ks, rozměr platíčka 12,5 x 15 cm. Celý popis
Dostupnost: Skladem
219 Kč
180,99 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Aladine Kód: 04222 EAN: 3660016042226

Popis

Razítka jsou nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. Tato sada je naše nejoblíbenější a obsahuje razítka s motivy různých travin. Zajisté je skvěle a originálně využijete na svých projektech.

Na platíčku je 14 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s  akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

 • razítko sejměte z podložky
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku)
 • potupujte razítkovací barvou 
 • tiskněte jako s klasickým razítkem
 • po práci omyjte razítko i blok
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Tyto motivy můžete tiskat celoročně na papírové projekty – vlastní balicí papír, přáníčka, pozvánky a oznámení, dárkové krabičky, záložky do knížek apod.
 • K dozdobení stránek ve vašich albechzážitkových denících 
 • Motivy trav se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu. Motiv je celoroční, proto se bude skvěle hodit ke stránce s ročním přehledem. K razítkům doporučujeme na papír černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvovat nebo dokreslovat. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky , vyniknou tak všechny detaily. Pokud budete chtít použít klasickou textilní barvu a razítko natupovat, použijte jednodušší motivy bez drobných detailů. Textilní barvu nenechte na razítku zaschnout a po práci ho ihned umyjte.
 • Kvalitní hlubokou strukturu můžete využít i při obtiscích do keramiky, slaného těsta nebo modelovacích hmot.
 • V neposlední řadě lze použít i k výrobě dekorací za pomoci akrylových barev, např. zdobené květináče, skříňky anebo obrázek z razítek. Tady ovšem platí zásada, aby se razítko od barvy umylo ihned po použití, protože hutná barva by na něm zaschla a znehodnotila by ho.  
   

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem

Vlastnosti produktu

Balení sada
Počet razítek 14 kusů
Velikost archu 12,5 x 15 cm
Typ razítka silikonové
Řada razítek Aladine Stampo Clear

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat