Dekorační razítka Aladine Stampo Decor, 8 ks - Kytičky

Velká gumová razítka na pěnové hmotě vhodná k dekoraci interiéru, ale i na textilní a papírové projekty. Romantické květinové motivy, 8 kusů v sadě, rozměr platíčka 23 x 22 cm. Celý popis
Dostupnost: Skladem
359 Kč
296,69 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Aladine Kód: 05284 EAN: 3660016052843

Popis

Představujeme velká dekorační razítka, která jsou trendy, kreativní i všestranně využitelná. Pokud máte rádi originální tvoření, tak právě tato razítka jsou přesně pro vás! S jejich pomocí vykouzlíte perfektní dekorace nejen do interiéru, ale třeba i nové kousky do svého šatníku. Neváhejte a pusťte se do toho!

Sada obsahuje 8 ks razítek s romantickými motivy květů. Celkový rozměr produktu je 23 x 22 cm.

Razítka mají kvalitní hlubokou strukturu, díky které je využijete na nejrůznější projekty:

  • Skvěle se obtiskávají do keramiky a jiných modelovacích hmot, můžete si tak vyrobit zajímavé dekorace, třeba letní květináče. 
  • textilní barvou můžeme razítkovat i na textilní polotovary z přírodních materiálů. Barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.
  • Papírové projekty - visačky na dárky, vlastní balící papír, scrapbookové stránky, dekorace v albech, přáníčka apod. 
  • Při dekorování rozmanitých materiálů s použitím akrylových barev , např. kov, dřevo, plátno, karton, stěny, beton apod.

Razítka jsou v praktickém balení - vyloupnete z pěnové desky, po práci jednoduše vrátíte zpět a uskladníte. Pěnová razítka Aladine se díky měkké pěnové vrstvě dobře drží v ruce a snadno používají.

Po každém použití je nutné razítkoočistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Návody

Vlastnosti produktu

Balení sada
Počet razítek 8 kusů
Rozměr 23 x 22 cm
Typ razítka gumové na pěnové hmotě
Řada razítek Aladine Stampo Decor

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat