Gelová razítka Aladine Stampo Clear, 10 ks - Papoušci

Průhledná silikonová razítka s motivy papoušků a tropických rostlin. V sadě je 10 ks, rozměr platíčka 12,5 x 15 cm. Celý popis
Dostupnost: Skladem
153,30 Kč
126,69 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Aladine Kód: 04233 EAN: 3660016042332

Popis

Razítka jsou nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. Tato sada obsahuje razítka s motivy papoušků, které lze využít na různých projektech, popř. lze zakoupit jako dárek pro chovatele ptactva.

Na platíčku je 10 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s  akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

 • razítko sejměte z podložky
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku)
 • potupujte razítkovací barvou 
 • tiskněte jako s klasickým razítkem
 • po práci omyjte razítko i blok
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Papoušci budou skvělý motiv na vašich papírových projektech – dárkové tašky nebo krabičky, přáníčka, pozvánky, obálky na peníze, záložky do knížek apod.
 • dozdobení scrapbookových stránek v albech. 
 • Motivy papoušků budou vypadat skvěle i v Bullet Journalu. Natiskněte je jako hlavní motiv na úvodní stránku. K razítkům doporučujeme na papír černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvovat nebo dokreslovat. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky , vyniknou tak všechny detaily. Pokud budete chtít použít klasickou textilní barvu a razítko natupovat, použijte jednodušší motivy bez drobných detailů. Textilní barvu nenechte na razítku zaschnout a po práci ho ihned umyjte.
 • Kvalitní hlubokou strukturu můžete využít i při obtiscích do keramiky, slaného těsta nebo modelovacích hmot.
 • V neposlední řadě lze použít i k výrobě dekorací za pomoci akrylových barev, např. papoušky narazítkujte na skříňku nebo nějakou krabičku. Tady ovšem platí zásada, aby se razítko od barvy umylo ihned po použití, protože hutná barva by na něm zaschla a znehodnotila by ho.  
   

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem


 

Vlastnosti produktu

Balení sada
Počet razítek 10 kusů
Velikost archu 12,5 x 15 cm
Typ razítka silikonové
Řada razítek Aladine Stampo Clear

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat