Dřevěná hrací sada k dotvoření Gomille - Princezny

Kreativní sada dřevěných výřezů k dotvoření s pohádkovými motivy. Přírodní odstín bez povrchové úpravy. Vhodné pro děti. Rozměry figurek: 4,5–6 x 6,5–10 cm, tloušťka materiálu cca 5 mm. Obsahuje 6 figurek a 6 podstavců. Celý popis
Dostupnost: Skladem
259 Kč
214,05 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Gomille Kód: G2333 EAN: 3700740723333

Popis

Sada dřevěných výřezů vhodná k vlastnímu dotvoření. Figurky lze postavit do stojánků, aby stály ve svislé poloze. Lze si s nimi hrát nebo je vystavit v dětském pokoji. Zdobení výřezů bude zábavná aktivita například na narozeninové party – vhodné pro děti od 4 let.

Sada obsahuje 6 tvarů: zámek, vílu, prince, princeznu, labuť a kočár. Také obsahuje 6 stojánků na jejich postavení.

Dřevěné výřezy se dají vyzdobit různými technikami:

  • Pastování: pokud chceme, aby výřez měl vystouplý povrch, můžeme na dřevo nanášet reliéfní pasty. Na výběr máme pasty základní nebo s efektem – metalické, třpytivé, krakelovací a další. Můžeme je nanést volně nebo jimi na výřez přenášet motivy ze šablon .
  • Zlacení: nanesení zlaté fólie je jednoduché i pro malé umělce. Po aplikaci bude dřevo zlatě, stříbrně, nebo měděně lesklé.
  • Perličky: dalšího 3D efektu lze dosáhnout užitím tekutých perel , které po zaschnutí na povrchu zanechávají vystouplé perličky.
  • Decoupage: pro starší děti může být zajímavá ubrousková technika. Na dřevo speciálním lepidlem nalepujeme vzorované ubrousky a  rýžové papíry.
  • Razítkování: na nabarvený podklad můžete otisknout nejrůznější vzory a motivy z naší široké nabídky razítek.

TIP! Chcete své výrobky vystavit venku? Stačí je potřít dokončovacím lakem , který je ochrání a vytvoří na nich voděodolný film – díky tomu vydrží na zahrádce i na balkóně, a navíc umožní povrch čistit mokrou utěrkou.

 

O výrobku:

Dřevěné výřezy Gomille jsou vyrobeny z MDF, tedy desky z jemných vláken zbytkového dřeva, která jsou spojena odpadovým rostlinným lepidlem – to znamená, že na výrobu těchto výřezů nepadl ani jeden strom. Všechny materiály jsou čerpány z lokálních zdrojů a zpracovány ve Francii, MDF je tedy ekologickou alternativou masivního dřeva a překližky.

 

Vlastnosti produktu

Balení sada
Materiál dřevo
V sadě 12 kusů
Použití samostojící
Motiv/téma pro holky

Související produkty

Vodní štětce Aladine, 3 ks
Kód: 80108

Vodní štětce Aladine, 3 ks

Akrylové barvy na kamínky Cadence, 25 ml, sada 6 ks a akrylový lak - pastelové
Kód: 902270

Akrylové barvy na kamínky - pastelové, 6 barev

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat