+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Maskovací páska Studio Light, 1,5 cm, 3 ks

Lepicí páska na šablony Studio Light (3 ks) – 15 mm_1
Lepicí páska na šablony Studio Light (3 ks) – 15 mm_1
Lepicí páska na šablony Studio Light (3 ks) – 15 mm_2
Průsvitná papírová maskovací páska s nízkou přilnavostí, praktická pomůcka pro kreativní tvorbu. Drží pevně materiály i pomůcky a lze ji odstranit bez poškození, nezanechává stopy lepidla ani zbytky pásky. Vhodné na projekty z papíru, plastu, kovu, dřeva i plátna. Šíře pásky 15 mm, návin 20 m. 3 ks v balení.Celý popis
250 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódSL-ES-STTA01VýrobceStudio LightEAN8713943137529

Maskovací pásky s nízkou lepivostí jsou praktickou pomůckou při vaší kreativní tvorbě. Drží vaše materiály i pomůcky a lze ji odstranit bez poškození projektu. Nepostradatelný pomocník při vyřezávání na BigShotu, při používání plastových šablon apod. Vhodné používat na projekty z papíru, plastu, kovu, dřeva i plátna.

Sada obsahuje 3 pásky v různých barvách, šíře 1,5 cm, návin 20 m/1 role.

Jádro roličky pasuje do běžných odvíječů pásek, můžete tak moci mnohem pohodlněji odměřit, kolik pásky budete potřebovat. Přestože se páska vyznačuje nízkou lepivostí, drží pevně materiály tak dlouho, jak potřebujete a lze ji pak jednoduše odstranit bez poškození papírových (či jiných) výrobků, nezanechává stopy lepidla ani zbytky pásky. Barevná páska je průsvitná, umožňuje tak přesné umístění a snadnou manipulaci.

Kde lze pásku využít:

  • K přichycení kovových šablon k papíru ve vyřezávacích strojcích typu BigShot, aby nedocházelo k posunutí materiálu ve strojku.
  • K zafixování plastové šablony k podkladu, na který chceme přenést vzor. S šablonou se nám tak nestane, že se nechtěně posune a vzor bude nedokonalý.
  • K zakrytí míst na projektu, který barvíme a potřebujeme některá místa ponechat v původní barvě.
  • K vytvoření dokonalého proužkovaného podkladu, kdy páskou vytvoříme pruhy, přes které nebude prosakovat nanášená barva.
Popis
Vlastnosti
VýrobceStudio Light
DesignérStudio Light
KolekceEssentials
Návin20 m
Šíře pásky15 mm