+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Dřevěná hrací sada k dotvoření Gomille - Piráti

Dřevěná hrací sada k dotvoření Gomille – piráti_1
Dřevěná hrací sada k dotvoření Gomille – piráti_1
Dřevěná hrací sada k dotvoření Gomille – piráti_2
Dřevěná hrací sada k dotvoření Gomille – piráti_3
Dřevěná hrací sada k dotvoření Gomille – piráti_4
Dřevěná hrací sada k dotvoření Gomille – piráti_5
Dřevěná hrací sada k dotvoření Gomille – piráti_6
Dřevěná hrací sada k dotvoření Gomille – piráti_7
Dřevěná hrací sada k dotvoření Gomille – piráti_8
Kreativní sada dřevěných výřezů k dotvoření s motivy pirátů. Přírodní odstín bez povrchové úpravy. Vhodné pro děti. Rozměry figurek: 9,5–10,5 x 6–9,5 cm, tloušťka materiálu cca 5 mm. Obsahuje 6 figurek a 6 podstavců.Celý popis
259 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódG2334VýrobceGomilleEAN3700740723340

Sada dřevěných výřezů vhodná k vlastnímu dotvoření. Figurky lze postavit do stojánků, aby stály ve svislé poloze. Lze si s nimi hrát nebo je vystavit v dětském pokoji. Zdobení výřezů bude zábavná aktivita například na narozeninové party – vhodné pro děti od 4 let.

Sada obsahuje 6 tvarů: piráta, palmový ostrov, chobotnici, loď, papouška a žraloka. Také obsahuje 6 stojánků na jejich postavení.

Dřevěné výřezy se dají vyzdobit různými technikami:

  • Pastování: pokud chceme, aby výřez měl vystouplý povrch, můžeme na dřevo nanášet reliéfní pasty. Na výběr máme pasty základní nebo s efektem – metalické, třpytivé, krakelovací a další. Můžeme je nanést volně nebo jimi na výřez přenášet motivy ze šablon.
  • Zlacení: nanesení zlaté fólie je jednoduché i pro malé umělce. Po aplikaci bude dřevo zlatě, stříbrně, nebo měděně lesklé.
  • Perličky: dalšího 3D efektu lze dosáhnout užitím tekutých perel, které po zaschnutí na povrchu zanechávají vystouplé perličky.
  • Decoupage: pro starší děti může být zajímavá ubrousková technika. Na dřevo speciálním lepidlem nalepujeme vzorované ubrousky a rýžové papíry.
  • Razítkování: na nabarvený podklad můžete otisknout nejrůznější vzory a motivy z naší široké nabídky razítek.

TIP! Chcete své výrobky vystavit venku? Stačí je potřít dokončovacím lakem, který je ochrání a vytvoří na nich voděodolný film – díky tomu vydrží na zahrádce i na balkóně, a navíc umožní povrch čistit mokrou utěrkou.

 

O výrobku:

Dřevěné výřezy Gomille jsou vyrobeny z MDF, tedy desky z jemných vláken zbytkového dřeva, která jsou spojena odpadovým rostlinným lepidlem – to znamená, že na výrobu těchto výřezů nepadl ani jeden strom. Všechny materiály jsou čerpány z lokálních zdrojů a zpracovány ve Francii, MDF je tedy ekologickou alternativou masivního dřeva a překližky.

 

Popis
Vlastnosti
Použitísamostojící
Motiv/témapro kluky
Materiáldřevo
Balenísada
V sadě12 kusů
VýrobceGomille