+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Novinky

03.05.2018
Razítkování je skvělá zábava, a pokud máte naše úžasná razítka Aladine, tak si to určit užijete. Budeme tiskat listy z tolik populárí městské džungle a navrch přidáme lamu. Proč zrovna lamu? A proč ne? :)
LAMY V URBAN JUNGLE ...
02.05.2018
Razítka origami jsou úplně jiná než ty ostatní, protože nemají kulaté „rohy“ . Všechno je krásně ostré jako podle pravítka a chvíli musíte zkoumat, jaké zvířátko nebo předmět se v razítku schovávám, protože je tvořeno z linek. O to zajímavější je práce s těmito razítky.
ORIGAMI VZORY
18.02.2018
V poslední době si své místo mezi tredny styly nachází beton. Jeho syrový vzhled často doplňují kontrastní detaily. Přinášíme inspiraci, jak si betonovou vázičku vyrobit z prázdné sklenice jednoduše doma.
BETONOVÉ DOPLŇKY - OŽIVTE SVŮJ INTERIÉR
30.11.2017
Doufám, že jste si správně přečetli název! Není tam jeleni v nálevu, i když to tak může vypadat… Vystačíme si s jednoduchou technikou, přidáme krásná vánoční razítka Aladine a máme tady Vánoce!
PŘÁNÍ: JELENI V AKVARELU
28.11.2017
V nové vánoční sadě razítek najdete spoustu skvělých vánočních motivů. Pojďme si vyzkoušet použití razítek stromečků trochu jinak a navrch přidáme jelena.
KOMU SE JELENÍ ...
27.11.2017
Představujeme jednoduchý zimní projekt pomocí razítek, sprejů a 3D past, kterým můžete vyzdobit nejen sváteční stůl, ale poslouží po celé zimní období. "Krásně jej oživí naše novinkové třpytky v tužce", dodává jeho autorka Irena Slavíková...
APTÁK: ZIMNÍ/VÁNOČNÍ PROSTÍRÁNÍ
05.11.2017
Pozvěte rodinu nebo přátele na večeři, párty či svátky klasickým způsobem - originální papírovou pozvánkou. Ukážeme vám jak na to krok po kroku :)
POZVÁNKA K BOHATÉMU STOLU. NA OSLAVU, ČI VÁNOČNÍ HODOVÁNÍ.
03.11.2017
Vánočních přání není nikdy dost a já osobně neznám nikoho, koho by vlastnoručně vyrobené přání nepotěšilo. Nebojte se do výroby zapojit i děti, zvládnou to a ještě si zpříjemní dlouhé zimní večery.
VÁNOČNÍ PŘÁNÍ - ORIGAMI. A INKOUSTY VE SPREJI
22.09.2017
Rádi byste vyřešili adventní kalendář originálně? Tak si ho vyrobte sami! :) Po Štedrém dnu se z něj může stát třeba komoda na drobnosti:)
ADVENTNÍ KALENDÁŘ, JAK HO NAZDOBIT
04.09.2017
Tak nám začal nový školní rok ... Prvňáčci se stále těší, ti starší určitě taky:)...Pojďme si školu udělat ještě veselejší - Máme pro vás úplně jednoduchý návod jak si vyrobit originální vlastní složky na sešity. Kreativně.
NÁVOD NA ŠKOLNÍ DESKY.
14.06.2017
I čokoláda může být krásný drobný dárek, když je pěkně zabalená. Touto obálkou uděláte radost třeba tatínkovi, jako dárek ke Dni otců - nebo třeba to může být originální poděkování paní učitelce.Věnování klidně napiště ručně:)
DÁRKOVÁ OBÁLKA NA ČOKOLÁDU - PRO TATÍNKY:)
29.05.2017
Hledáte tip na textilní dílnu? Máme pro Vás inspiraci výtvarnice Ireny Slavíkové - vděčný a jednoduchý projekt, který zvládne úplně každý! Nazdobit is můžete tričko, textilní tašku nebo baťoh.
SMAJLÍKOVÉ TRIKO, ČI BAŤOH - TIP NA JEDNODUCHÉ LETNÍ TVOŘENÍ
12.05.2017
Svátek matek je za dveřmi, tak neváhejte a pusťte se do tvoření květinového přání pro maminku, babičku či tetu :)
KRAFTOVÉ PŘÁNÍ PRO MAMINKU
18.04.2017
Představujeme náš You Tube kanál! Videa z módních přehlídek, ale i reportáže z pobytových kreativních víkendů, kurzů, záznamy vystoupení v televizi či první video návody.
MÁME VLASTNÍ YOU TUBE KANÁL! PODÍVEJTE SE NA NAŠÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKU.
22.03.2017
Novinka: štětečkové fixy! Představujeme fixy na vodní bázi s flexibilním štětečkovým hrotem, kterým hravě vytvoříte tenké i tlusté linky. Fixy využijete na celou škálu technik:
NOVINKA: FIXY SE ŠTĚTEČKOVÝM HROTEM
20.03.2017
Dorazila k nám čerstvá novinka, univerzální umělecké pasty na textil (a na kdeco dalšího), které krásně na textilu drží. Jejich nanášení je rychlé a jednoduché, ideálně přes šablonu, pomocí nejrůznějších špachtlí. My jsme pasty vyzkoušeli na tričku. Zkuste to s námi.
3D PASTY A TEXTIL, NOVÝ NÁVOD IRENY SLAVÍKOVÉ
16.03.2017
Gelli plate je želatině podobná destička, která je pružná a tak akorát měkká. Můžete na ní nanést barvy, míchat je, přidávat šablony, razítka, experimentovat s texturami a to vše pak obtiskávat na papír, či na látky.
GELLI PLATE - CO TO JE? A PRVNÍ PROJEKT
28.02.2017
Snad v každé rodině se na Velikonoce dává do vázy nějaké to proutí – kočičky, zlatý déšť či vrbové proutky. Věší se na ně vajíčka, uvazují mašle a také si na ně můžete pověsit papírové ozdoby. Můžete použít i větve na zeď a krásně si tak zútulnit interiér. A navíc vše v moderním trendy stylu.
TRENDY VĚTVIČKOVÉ ZÁVĚSY DO INTERIÉRU