+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Novinky

18.04.2017
Představujeme náš You Tube kanál! Videa z módních přehlídek, ale i reportáže z pobytových kreativních víkendů, kurzů, záznamy vystoupení v televizi či první video návody.
MÁME VLASTNÍ YOU TUBE KANÁL! PODÍVEJTE SE NA NAŠÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKU.
22.03.2017
Novinka: štětečkové fixy! Představujeme fixy na vodní bázi s flexibilním štětečkovým hrotem, kterým hravě vytvoříte tenké i tlusté linky. Fixy využijete na celou škálu technik:
NOVINKA: FIXY SE ŠTĚTEČKOVÝM HROTEM
20.03.2017
Dorazila k nám čerstvá novinka, univerzální umělecké pasty na textil (a na kdeco dalšího), které krásně na textilu drží. Jejich nanášení je rychlé a jednoduché, ideálně přes šablonu, pomocí nejrůznějších špachtlí. My jsme pasty vyzkoušeli na tričku. Zkuste to s námi.
3D PASTY A TEXTIL, NOVÝ NÁVOD IRENY SLAVÍKOVÉ
16.03.2017
Gelli plate je želatině podobná destička, která je pružná a tak akorát měkká. Můžete na ní nanést barvy, míchat je, přidávat šablony, razítka, experimentovat s texturami a to vše pak obtiskávat na papír, či na látky.
GELLI PLATE - CO TO JE? A PRVNÍ PROJEKT
28.02.2017
Snad v každé rodině se na Velikonoce dává do vázy nějaké to proutí – kočičky, zlatý déšť či vrbové proutky. Věší se na ně vajíčka, uvazují mašle a také si na ně můžete pověsit papírové ozdoby. Můžete použít i větve na zeď a krásně si tak zútulnit interiér. A navíc vše v moderním trendy stylu.
TRENDY VĚTVIČKOVÉ ZÁVĚSY DO INTERIÉRU
13.02.2017
Pojďte si vyzkoušet novinkové inkousty a srdíčková razítka na jednoduchém valentýnském přání ke dni zamilovaných.
BAREVNÁ VALENTÝNSKÁ SRDCE
12.02.2017
S novými inkousty a krásnými gelovými razítky je velmi jednoduché vyrobit si vlastní designový papír. Ke svátku zamilovaných se srdce a růžová budou hodit více než dobře!
DESIGNOVÝ VALENTÝNSKÝ PAPÍR