+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

TRENDY Z FRANKFURTU - Veletrh Creative World 2023

07.02.2023TRENDY Z FRANKFURTU - Veletrh Creative World 2023

Po dvouleté odmlce se opět otevřela brány mekka výtvarníků, umělců a milovníků tvoření - veletrh ve Frankfurtu Creative World a my jsme byli u toho.

Nechte se vést naší krátkou reportáží a prohlédněte si novinky, trendy a zajímavosti, kterými haly přímo přetékaly - třeba nechají otisk i ve vaší tvorbě.

 LESK JAKO BLESK

Jakmile jsme vstoupili do stánku Cadence, bylo nám jasné, že světu letos vládne lesk a třpyt. Lesklé sochy, lakované stolky, svícny, výrobky z lesklé pryskyřice a třpytivé doplňky jsme potkávali na každém kroku.

Pro někoho kýč, ale v kombinaci s přírodními materiály, betonem nebo sametem vykouzlily lesklé plochy dojem nevšednosti a luxusu.

STUCCO A SPOL.

Opakem ke všemu lesku jsou matné materiály a štuky a kamínky. V Cadence jsou v tomto směru na špici a je to opravdu nádhera.

Štuk najdete brzo i v našem sortimentu. Než přijde na sklad, můžete vyzkoušet kamínkové pasty.

EKOLOGIE PŘEDEVŠÍM

Na ekologii se nezapomíná ani pod vlivem tvorby. Ekologická balení, minimalizace odpadu, barvy šetrné k přírodě i k jejich uživatelům - to jsou témata, která rezonovala téměř veškerou produkcí. Tak to má být a my v Aladine s tím zcela souzníme. Recyklujeme a sledujeme ekologickou stopu našich produktů.

BARVY, BARVY A ZASE BARVY

Akrylové, olejové, akvarelové, na textil, kůži, pro děti, pastelky, štětce, spreje.... na co si jen vzpomenete. Barev tolik, až oči přecházely.

Nejvíc barevný byl stánek naší oblíbené Marlene - výtvarnice ze Studia Light. Tolik krásných projektů a tak milá osoba!

Ale i ostatní expozice plné zajímavostí - nové techniky, neotřelí umělci, spousta talentu.

Věděli jste, že se barvy dají vyrobit z minerálů?

Frankfurt byl prostě nezapomenutelný zážitek a my už se těšíme, až budeme moct všechny novinky co jsme objednali, vyzkoušet u nás...

 

 

 

 

Všechny novinky