Tipy a triky s vyřezávacím strojkem

Nejste fanda vystřihování? Vyřízněte si tvary na strojku. Na kurzu se dozvíte všechny potřebné tipy a triky pro dokonalé papírové tvoření.

🔹 Icon ColorCelý popis kurzu
Lektor: Pavlína Šustková
Místo konání: Kurzovna Aladine, Římská 12, 120 00 Praha 2
Datum konání: pátek 19. 1., 17.00 - 20.30
Typ kurzu: papírový kurz
Volných míst: 11

Kód: K001

Popis

Přijďte se seznámit s mini vyřezávacím strojkem od Studia Light a s Big Shotem od Sizzixu. Jsou to nepostradatelní kreativní pomocníci, se kterými vás naučíme pracovat, a vysvětlíme veškeré jeho funkce a možnosti. Budeme si užívat nejen vyřezávání, ale i skládání, lepení, dekorování…..zkrátka budeme si hrát!

Náplň kurzu:

  • Seznámení se se strojky a vysvětlení rozdílů mezi nimi.
  • Naučíme se správně používat výsekové šablony na nejrůznější materiály.
  • Ukážeme si techniku embosování na těchto strojcích.
  • Budeme kombinovat výseky ze strojku s dalšími dekoracemi a vytvoříme si společně několik projektů – 3D přáníčko, dárkovou krabičku a záložku do knížky.

Cena kurzu zahrnuje veškerý materiál a malé občerstvení. 

Pro účastníky kurzu máme v průběhu kurzu připravenou slevu 10 % na nákup materiálu.

Důležité informace

Termín pátek 19. 1., 17.00 - 20.30
Místo Kurzovna Aladine, Římská 12, 120 00 Praha 2
Typ kurzu papírový kurz
Kapacita kurzu 12

Lektor/ka tohoto kurzu

Pavlína Šustková Pavlína Šustková

Pro Pavlínu je tvoření největší vášeň, které věnuje opravdu hodně – nejen volné okamžiky, ale také podstatnou část pracovní doby – chodí si totiž do práce hrát! 

Miluje ruční práce od malička a nejraději tráví chvíle s papíry, razítky, barvičkami, bavlnkami, vyřezávacím strojkem... Moc ráda se učí i novým věcem a hlavně technikám, takže k vášním přibylo i pečetění, horký embosing, akvarelové techniky, mixed media apod. Své zkušenosti předává na výtvarných kurzech v Brně a Praze, píše pro Aladine návody a postupy...

„Naplňuje mě pocit, že můžu někoho dalšího něco naučit a předat jim své zkušenosti….a jsem ještě radši, když i oni mají z tvoření radost…. Svými výtvory obdarovávám své nejbližším – rodinu, přátele a kolegyně. Jejich obdiv a nefalšovaná radost mě žene dál, k dalšímu tvoření….“

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat