+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Tekuté zlato Cadence, imitace - sada 2x30 ml

Obrázek (1)
Obrázek (1)
Obrázek
Obrázek (2)
S imitací tekutého zlata proměníte jakýkoli povrch ve "zlatý". Barva je velmi intenzivní, zářivá, výborně kryje a neztrácí v průběhu času jas - nerozeznáte od pravého zlata.Celý popis
159 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódLLS30VýrobceCadenceEAN8699036700132

Zlacení nikdy nebylo tak jednoduché! S imitací tekutého zlata se velmi snadno pracuje a je všestranně využitelné a intenzivně zabarvené tak, že nepoznáte rozdíl od pravého zlata. Je ideální pro projekty Home Deco a všechny druhy restaurátorských a dekoračních prací. Původně bylo vyvinuto na zdobení skla a zrcadel, ovšem můžete ho využít i při papírovém tvoření. Tekuté zlato lze nanášet jednoduše štětcem nebo tupováním. Můžete zvýraznit detaily nebo zlatit celé plochy. Je možné využít i šablony.

Jednoduchý postup

  1. Smíchejte velmi malé množství obsahu obou nádobek. Klidně začněte malými kapkami například na víčku od barvy. Dojde k reakci a vytvoření „tekutého zlata“.
  2. Hotovou směsí pak dekorujte daný povrch pomocí štětce nebo houbičky. Při dekoraci na sklo naneste volně nebo přes šablonu (tu můžete nalepit pomocí lepidla na šablony) silnou vrstvu média.
  3. Vyčkejte 2–5 min. Potom dostatečně vymyjte.

Praktické rady pro použití

  • Zlato vytváříme postupně po malých množstvích a s nanášením neotálíme, jelikož poměrně rychle zasychá a neudrží si dlouho tekutou konzistenci.
  • Štětce, šablony a další pomůcky ihned po práci umyjte nebo namočte, aby na nich barva nezaschla.
  • Po úplném zaschnutí není voděodolné.

Podívejte se na video

<

Popis
Vlastnosti
Objem30 + 30 ml
Balenísada
VýrobceCadence