+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

StampoDecor, Kytičky

Obrázek
Novinka
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Nová velká dekorační razítka jsou tady – jsou trendy a úžasně všestranná! S nimi můžete snadno, osobitě a stylově dotvořit váš interiér – například romantickými květinovými motivy. Rozměr 23 x 22 cm.Celý popis
330 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód05284VýrobceAladineEAN3660016052843

Dekorace interiérů a výroba interiérových doplňků ještě nikdy nebyla snazší. Razítka vyrobená z gumy mají hlubokou texturu, díky které je lze použít pro potisk prakticky všech materiálů. Ve spojení se správnou barvou můžete tisknout na papír, karton, textil, ale i dřevo, stěny či na keramické a jiné hmoty. Stejným razítkem můžete vyzdobit povlak na polštář, dekorovat interiérovou stěnu nebo vyrobit originální přání. Sada obsahuje 5 cestovatelských motivů. Celkový rozměr produktu je 23 x 22 cm.

Nezapomeňte si vybrat vhodnou barvu dle materiálu, který chcete potiskovat.

 

Praktické pro použití

 

Razítka v průběhu práce otírejte vlhkým hadříkem a na závěr důkladně omyjte vlažnou vodou pomocí kartáčku.

 

Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut (v případě hustých textilních barev, reliéfních past a kontur přes pečicí papír). Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40˚ C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

 

Popis
Vlastnosti
Typ baleníkus
VýrobceAladine