+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Šablona Studio Light "Sunflower Kisses", A6 - Slunečnice

Šablona Studio Light "Sunflower Kisses", A6 – Slunečnice
Šablona Studio Light "Sunflower Kisses", A6 – Slunečnice
Šablona Studio Light "Sunflower Kisses", A6 – Slunečnice (1)
Plastová šablona na tvorbu efektního vzoru na vašich projektech. Má široké využití v mnoha kreativních oborech a je vhodná pro práci s textilem, papírem, dřevem, betonem apod. Skvěle lze využít všude tam, kde potřebujete vytvořit květinový vzor se slunečnicemi. Rozměr A6. 1 ks.Celý popis
149 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódSL-SK-MASK199VýrobceStudio LightEAN8713943141663

Šablona s motivem slunečnic má široké využití v mnoha kreativních oborech. Je vhodná pro práci s textilem, papírem, dřevem, betonem atd.

Při práci se šablonou použijte barvy dle povrchu, který dekorujete:

Papír: Sprejování tekutými barvami IZINK DYE nebo aplikování inkoustů z razítkovacích polštářků pomocí aplikátoru barev anebo blendovacího štětce.

Textil: Natupujte přes šablonu textilní barvy houbičkou na bavlněný textil anebo nastříkejte tekuté barvy na textil rozprašovačem. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40°C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Mixed media: Vyzkoušejte populární techniku vrstvení médií nanášením akrylových barev nebo strukturovacích past pomocí špachtle přes šablonu.

Dřevěné, kartonové nebo kovové polotovary: Dekorujeme tupováním akrylových barev houbičkou, popř. pastami pomocí špachtlí, pokud chceme mít povrch plastický. K dodekorování doporučujeme použít tekuté perly a kontury.

Naše tipy, kde motivy využít:

  • Vytvořte zajímavý podklad v albech nebo zážitkových denících.

  • Vyzdobte stránky v Bullet Journalu nebo diáři. Pokud bude vzor nanesen jen lehounce, můžete přes motivy i psát nebo kreslit.  

  • Nastříkejte si textilní barvou ve spreji tento motiv na tašku nebo batůžek. Dozdobit pak můžete třeba razítky.

  • Tento květinový motiv může být i skvělým tématem papírového projektu v Art Journalu.

Šablona je vyrobena z pevného plastu, který se snadno čistí a dá se používat opakovaně. Po každém použití pečlivě vyčistěte a nechte uschnout.

Popis
Vlastnosti
Baleníkus
DesignérStudio Light
KolekceSunflower Kisses
Materiálplast
Motiv/témakytky, rostliny
Počet v balení1 ks
Rozměr10,5 x 14,8 cm
VýrobceStudio Light