+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Šablona Studio Light, A5 - Hvězdičky

Šablona Studio Light, A5 – hvězdná noc
Plastová šablona s motivem hvězdiček pro tvorbu zajímavých vzorů na vašich kreativních projektech. Formát A5. 1 ks.Celý popis
129 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódSL-ES-MASK149VýrobceStudio LightEAN8713943137666

Šablona s motivem hvězdiček má široké využití v mnoha kreativních oborech, je vhodná pro práci s textilem, papírem a všude tam, kde potřebujete vytvořit zajímavý vzor.

Při práci s šablonou použijte barvy dle povrchu, který dekorujete:

Papír Sprejování tekutými barvami IZINK DYE nebo aplikování inkoustů z razítkovacích polštářků pomocí aplikátoru barev anebo blendovacího štětce.

Textil  Natupujte textilní barvu houbičkou na bavlněný textil anebo nastříkejte tekuté barvy na textil rozprašovačem. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40°C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Mixed media technikyVyzkoušejte populární techniku vrstvení médií nanášením akrylových barev nebo strukturovacích past pomocí špachtle. Někdy stačí jen kousek motivu, šablonu nemusíte využívat celou.

Dřevěné, kartonové nebo kovové polotovary  Dekorujeme tupováním akrylových barev houbičkou, popř. pastami pomocí špachtlí, pokud chceme mít povrch plastický.

Naše tipy, kde motivy využít:

  • Přáníčka, dárkové tašky, krabičky.
  • Vyzdobení přední strany deníku.
  • Dekorování podkladového papíru v albech nebo zážitkových denících.
  • Zdobení stránek Bullet Journalu nebo diáře.
  • Nastříkejte si motiv na tašku nebo triko.
  • Vytvořte nový obrázek do svého Art Journalu s motivy této šablony.
  • Oživte dřevěnou krabičku těmito květinami.

K dodekorování doporučujeme ještě tekuté perly a kontury.

 

Šablona je vyrobena z pevného plastu, který se snadno čistí a dá se používat opakovaně. Po každém použití pečlivě vyčistěte a nechte uschnout.

TIP! Šablony před uložením proložte tvrdým papírem, nebo každou zvlášť uložte do pevného sáčku, aby nedocházelo k jejich znehodnocení a polámání drobných částí.

Velikost šablony: A5

Materiál: Plast

Popis
Vlastnosti
Materiálplast
Baleníkus
VýrobceStudio Light
DesignérStudio Light
KolekceEssentials
VelikostA5