+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Šablona Studio Light "Grunge", 15x15 cm - Sněhové vločky

Šablona Studio Light "Grunge", 15 x 15 cm – sněhové vločky_1
Šablona Studio Light "Grunge", 15 x 15 cm – sněhové vločky_1
Šablona Studio Light "Grunge", 15 x 15 cm – sněhové vločky_2
Šablona s motivem sněhových vloček k širokému využití v mnoha kreativních oborech. Je vhodná pro práci s textilem, papírem a všude tam, kde potřebujete vytvořit sněhový vzor. Velikost 15 x 15 cm. 1 ks.Celý popis
159 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódSL-GR-MASK158VýrobceStudio LightEAN8713943138038

Šablona s motivem vloček má široké využití v mnoha kreativních oborech. Je vhodná pro práci s textilem, papírem a všude tam, kde potřebujete vytvořit zajímavý podklad.

Při práci s šablonou použijte barvy dle povrchu, který dekorujete:

Papír: Sprejování tekutými barvami IZINK DYE nebo aplikování inkoustů z razítkovacích polštářků pomocí aplikátoru barev anebo blendovacího štětce.

Textil: Natupujte přes šablonu textilní barvy houbičkou na bavlněný textil anebo nastříkejte tekuté barvy na textil rozprašovačem. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40°C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Mixed media: Vyzkoušejte populární techniku vrstvení médií nanášením akrylových barev nebo strukturovacích past pomocí špachtle přes šablonu.

Dřevěné, kartonové nebo kovové polotovary: Dekorujeme tupováním akrylových barev houbičkou, popř. pastami pomocí špachtlí, pokud chceme mít povrch plastický. Na všechny povrchy doporučujeme použít tekuté perly a kontury.

Naše tipy, kde motivy využít:

  • Odekorujte podkladový papír v albech nebo zážitkových denících.
  • Vyzdobte na pozadí stránky Bullet Journalu nebo diáře. Pokud bude vzor nanesen jen lehounce, můžete přes motivy i psát nebo kreslit.
  • Nastříkejte si textilní barvou ve spreji tento motiv na tašku nebo batůžek. Dozdobit pak můžete třeba nažehlovačkou.
  • Sněhové vločky můžou být i skvělým podkladem vánočního projektu v Art Journalu.

Šablona je vyrobena z pevného plastu, který se snadno čistí a dá se používat opakovaně. Po každém použití pečlivě vyčistěte a nechte uschnout.

TIP! Šablony před uložením proložte tvrdým papírem, nebo každou zvlášť uložte do pevného sáčku, aby nedocházelo k jejich znehodnocení a polámání drobných částí.

Popis
Vlastnosti
Baleníkus
DesignérStudio Light
KolekceGrunge Collection
Materiálplast
Motiv/témaAdvent a Vánoce
Velikost šablony15 x 15 cm
VýrobceStudio Light