+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Rýžový papír Cadence, A3 - Kachličky

Obrázek
Vyberte variantu
Velikost
29,7x42 cm
21x29,7 cm
Rýžový papír je ideální na decoupage - ubrouskovou techniku. Mírně průhledný, zblízka jsou v něm viditelná rýžová vlákna. Na výběr formát A3.Celý popis
69 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód3R720VýrobceCadenceEAN8699036748004

Lehký, jemný, ale zároveň pevný papír ideální na decoupage. Rýžový papír je mírně průhledný a zblízka jsou v něm viditelná rýžová vlákna. Papír tak získává na omak jemnou strukturu.

Lze ho použít na téměř jakýkoliv povrch, například na sklo, keramiku, dřevo, textil.

Dobře se s ním pracuje. Dá se stříhat, ale my ho doporučujeme spíše trhat. Motiv na projektu působí přirozeně a kraje po aplikaci zmizí téměř do ztracena. Přenáší se pomocí lepidla na decoupage, nebo speciálním lepidlem na rýžový papír a decoupage, které je lepidlem a ochrannou vrstvou zároveň. Na textil použijte lepidlo na textilní decoupage.

Aplikace:

  1. Na suchý povrch naneste štětcem tenčí vrstvu lepidla – doporučujeme zvolit širší plochý štětec. Ihned po aplikaci přiložte rýžový papír a celý motiv přetřete opět lepidlem. Přetírejte motiv pečlivě (od středu do krajů) tak, abyste papír vyhladili a vyrovnali.
  2. Nechte papír proschnout, případně pro urychlení použijte fén. Suchý motiv bude průhlednější a výraznější, než za mokra po aplikaci lepidla.

Tip
Rýžový papír lze trhat snadno, když zvolený motiv obtáhnete štětcem namočeným ve vodě.

Podívejte se na video

Popis
Vlastnosti
Baleníkus
VelikostA3
Velikost archuA3
VýrobceCadence