+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítkovací polštářek Izink Quick Dry, rychle schnoucí - zlatá

Obrázek
Vyberte variantu
Barevná kategorie
měděná
stříbrná
zlatá
Všechny odstíny
Vyberte odstín
Metalický pigmentový razítkovací polštářek. Vyniká na tmavém i kraftovém podkladu, na bílé a krémové vypadá slavnostně. Velikost 5x5 cm.Celý popis
79 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód19548VýrobceAladineEAN3660016195489

Novinkový razítkovací polštářek pro vaše vánoční a slavnostní projekty.

Zcelá nová receptura: 

  • Intenzivní pigment.
  • Barva rychle zasychá, u metalických odtínů v řádě minut.
  • Zlatá vyniká na tmavých podkladech. Doporučujeme vyzkoušet také kraftové podklady, bílým a krémovým papírům dodává slavnostní vzhled.
  • Pro dokonalý obtisk razítko víc přitlačte.
  • Barva je natolik sytá, že skvěle funguje i druhotný obtisk. 
  • Narazítkovaný obrázek se při kontaktu s vodou nerozpíjí! Motivy lze hned vybarvovat vodovými baravmi, fixami, či inkousty nebo akvarelovými fixami Izink Dye. 

Razítkovat můžete papír, karton a dřevo. Snadno tak vyrobíte originální přání, svatební oznámení, visačky, jmenovky, obaly na jedlé vlastnoručně vyrobené dárky, dekorace. I bez zkušeností vyrobíte nápadité papírové ozdoby, či drobné dárky. Je to skvělá volba pro vánoční tvoření či svatební papírovou konfekci: svatební oznámení, přání, poděkování hostům, jmenovky, visačky, svatební strom, svatební dekorace.

Razítkovací polštářky Izink Quick Dry lze použít s většinou razítek Aladine. Pokud je razítko větší, než je polštářek, inkoust nanášejte tupovaním, postupně po celé ploše gumového razítka. Inspiraci, jak polštářky použít, najdete zde.

Polštářky můžete využít i jinak:

  • pomocí aplikátoru nanesete barvu přes šablonu a vytvoříte tak zajímavý podklad, nebo dozdobíte svoje přáníčka, dopisy, deníčky a diáře.
  • pomocí aplikátoru můžete nejom jemně natónovat okraje přání, či visaček. Tento jednoduchý trik celý projekt efektně ucelí.   

 Velikost samotného polštářku 3,5x3,5 cm.

 

Popis
Vlastnosti
Barevná kategoriezlatá
Vyberte odstín19548_ZLATÁ
VýrobceAladine