+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítka Aladine Stampo City, 12 ks - Praha

Razítka Aladine Stampo City - Praha
Novinka
Razítka Aladine Stampo City - Praha
Razítka Aladine Stampo City - Praha (2)
Razítka Aladine Stampo City - Praha (3)
Razítka Aladine Stampo City - Praha (4)
Razítka Aladine Stampo City - Praha (5)
Razítka Aladine Stampo City - Praha (6)
Razítka Aladine Stampo City - Praha (7)
Razítka Aladine Stampo City - Praha (8)
Razítka Aladine Stampo City - Praha (9)
Razítka Aladine Stampo City - Praha (10)
Razítka Aladine Stampo City - Praha (11)
Razítka Aladine Stampo City - Praha (12)
Razítka Aladine Stampo City - Praha (13)
Razítka Aladine Stampo City - Praha (14)
Razítka Aladine Stampo City - Praha (15)
Originální gumová razítka na pěnové hmotě pro veškeré kreativní činnosti. Lze též využít jako výukovou pomůcku do školních zařízení nebo suvenýr z našeho hlavního města. Sada obsahuje 12 razítek s motivy Prahy a České republiky. Celkový rozměr platíčka 11 x 11 cm.Celý popis
299 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód55379VýrobceAladineEAN3660016553791

Kdo by nemiloval Prahu - naše stověžaté hlavní město, překrásné srdce Evropy! Poznávejte její historické památky prostřednictvím razítek s dominantami města a dalšími motivy, které jsou pro Prahu charakteristické. Jednotlivé obrázky se dají vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat i vrstvit. Můžete je otiskovat na papír, textil, dřevo i do samotvrdnoucích a vypalovacích hmot. Razítka jsou vhodná pro děti i dospělé.

Sada obsahuje 12 razítek, jsou vyrobená z kvalitní gumy a mají hlubokou texturu. Razítka jsou dodávána v praktickém balení, jen je vyloupnete z pěnové desky a můžete začít tvořit. Po práci je očištěné vrátíte zpět a jednoduše uskladníte. Rozměr archu je 11 x 11 cm.

Naše tipy, jak a kde razítka využít:

  • Neobvyklý suvenýr z Prahy – pro kreativní dospěláky i děti.

  • K vlastnoruční výrobě originálních dárků s pražskými motivy – magnetky, přáníčka, záložky do knížek, dárkové tašky a pytlíčky, kamínky, kolíčky apod.

  • Bullet Journal – tématem ve vlastním diáři mohou být tyto originální obrázky s Prahou.

  • Cestovní deníky a výletníky – pokud se chystáte do Prahy na výlet, pomohou vám tato razítka skvěle doplnit stránky vašich turistických zápisníků.

  • Výuková pomůcka do škol, školek, vlastivědných kroužků či školních družin – naučte děti poznávat dominanty Prahy kreativně a hravě.

  • Scrapbooková stránka v albu či kalendáři – dozdobte vaše fotografie motivy z razítek.

  • Skvěle se obtiskávají do keramiky, samotvrdnoucí i polymerové hmoty – můžete si vyrobit např. zápichy do květináčů s motivy Prahy.

  • Textilní tvoření – s pražskými razítky si skvěle ozdobíte penálek na tužky či malou taštičku. Stačí použít textilní barvu, kterou zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko otírejte ihned po použití. V průběhu práce také můžete razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Razítka Praha jsou naší autorskou sadou, kterou jsme vytvořili ve spolupráci s francouzskou značkou Aladine. Přečtěte si, jak taková razítka vznikají.

PopisInspirace
Vlastnosti
Řada razítekStampo City
Motiv/témaCestování
Počet v balení12 ks
Balenísada
Typ razítkagumové na pěnové hmotě
VýrobceAladine