+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítka Aladine Stampo Baby, 4 ks - Princezny

Razítka pro nejmenší Stampo BABY - Princezny 1
Razítka pro nejmenší Stampo BABY - Princezny 1
Razítka pro nejmenší Stampo BABY - Princezny 2
Razítka pro nejmenší Stampo BABY - Princezny 3
Razítka pro nejmenší Stampo BABY - Princezny 5
Razítka pro nejmenší Stampo BABY - Princezny 6
Razítka pro nejmenší Stampo BABY - Princezny 7
Razítka pro nejmenší Stampo BABY - Princezny 8
Razítka pro nejmenší Stampo BABY - Princezny 4
Sada 4 ks ergonomicky tvarovaných razítek Stampo BABY pro děti od 18 měsíců a razítkovací polštářek růžové barvy. Snadný úchop, hluboká textura, velikost obtisku cca 5 cm.Celý popis
399 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód03809VýrobceAladineEAN3660016038090

První výtvarná hračka pro děti od 18 měsíců! Gumová razítka na pěnové hmotě jsou ergonomicky tvarovaná a vhodná pro malou dětskou ručičku, dětem se krásně drží a tvar razítka předchází jejich zašpinění. Balení obsahuje 4 razítka s motivem pro nejmenší a razítkovací polštářek růžové barvy s vypratelným, umyvatelným a nezávadným ikoustem.

Jak s razítky Stampo BABY s dětmi pracovat?
Myšlenkou autorů je, aby rodiče se sadou pracovali interaktivně. Razítka pomáhají velmi hravou formou rozvíjet jemnou motoriku, kreativní myšlení a fantazii. Jsou ideální pro společné tvoření, hraní a hravé učení s rodiči nebo prarodiči.

  • Nenechávejte děti s razítky samotné. Ukažte jim, jak s razítkem pracovat - jak ho uchopit a obtisknout na papír. Učte děti, aby nedávaly ručičky na razítkovací polštářek a neobtiskovali je na papír - předejdete tak tomu, že budete mít obtisky ručiček i na stole, zdi apod.
  • Pro děti je to jako kouzlo, když se na papíře objeví obrázek a chtějí to zkoušet znovu a znovu.
  • Ukažte jim, že razítkováním hra nekončí - nechte je obtisknuté motivy vybarvovat pastelkami, voskovkami, fixami nebo vodovkami. Tip na vybarvování vodovkami: Nejlepší pro nejmenší děti je izolovat jednu barvu a nerozptylovat jejich pozornost celou paletou barev. Děti se tak soustředí na práci se štětcem, nanášení barvy a vybarvování obrázku. Předcházejte rozlitému kelímku a používeje dětské vodní štětce
  • Povídejte si o natisnutém obrázku - řekněte si, co je na obrázku, kde žije, co jí, co má na sobě... Rozvíjejte tak dětskou slovní zásobu.
  • Trénujte pamět a jemnou motoriku - vyrobte si s dětmi pexeso tak, že razítka natisnete ve dvojci na tvrdý papír nebo karton. Pexeso bude mít jen 4 páry a to pro začátky úplně stačí.
  • Razítka mají hlubokou strukturu a lze je obtiskovat i do modelíny, keramiky či samotvrdnoucí modelovací hmoty. Z této hmoty můžete s dětmi vyrobit jednoduché zápichy do kytek, či jiné drobné předměty - třeba i jako dárek pro prarodiče.
  • Další variantou hraní s razítky je výroba slaného těsta (2 sklenice hladké mouky, 1 sklenice soli, 3/4 sklenice studené vody), které děti budou rády připravovat s vámi. Společně ho pak vyválejte a obtiskujte na něj zvolené motivy - stejně jako na papír. Hotové obrázky pak vykrojte a nechte uschnout (trvá to docela dlouho). Po uschnutí můžete s dětmi obrázky vybarvit vodovkami.
  • Razítka je možné použít i na textil (s textilní barvou nebo razítkovacím polštářkem na textil). Děti si tak mohou na bílé tričko nebo na polštářek natisknout obrázek s pohádkovými motivy.

Jak udržovat razítka čistá?
Razítka v průběhu práce otírejte vlhkým hadříkem a na závěr důkladně omyjte vlažnou vodou pomocí kartáčku.

Použití na textil
Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut (v případě hustých textilních barev, reliéfních past a kontur přes pečicí papír). Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 ˚C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Popis
Vlastnosti
Typ razítkagumové na pěnové hmotě
Řada razítekStampo Baby
Počet razítek4 kusy
Balenísada
Pro dětiod 18 měsíců
Velikost razítekprůměr 5 cm
VýrobceAladine