+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítka Aladine Stamp with Love, 9 ks - Vánoční visačky

Razítka Aladine  STAMP WITH LOVE, 9 ks - Vánoční visačky
Razítka Aladine  STAMP WITH LOVE, 9 ks - Vánoční visačky
Razítka Aladine  STAMP WITH LOVE, 9 ks - Vánoční visačky (1)
Gumová razítka na pěnové hmotě s motivy visaček na vánoční dárky s nápisy v češtině. V balení je 9 ks razítek a 3 ks razítkovacích polštářků – černý, bílý a červený. Velikost balení 20 x 15 cm.Celý popis
330 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód55038VýrobceAladineEAN3660016550387

Set 9 razítek s motivy vánočních jmenovek s českými nápisy pro adventní tvoření. Součástí balení jsou i 3 razítkovací polštářky – černý, bílý a červený. Razítka jsou v praktickém balení – jen je vyloupnete z pěnové desky, poté je můžete vrátit a snadno uskladnit.

Popřejte krásné svátky obdarovanému jedním otiskem razítka! Razítka Jsou ideální na výrobu vánočních přání, visaček, nápaditých obalů na dárky i vánočních dekorací.

Mají široké použití pro svoji hlubokou texturu:

  • Tiskněte na papír nebo čtvrtku a motivy vystřihněte
  • Razítka se skvěle obtiskávají do keramiky, polymerové hmoty, samotvrdnoucí hmoty nebo i do slaného těsta.
  • Pokud použijete textilní razítkovací polštářek nebo barvu na textil, můžete nazdobit látky z přírodních vláken (bavlna, len, hedvábí).

Vedle přiložeých razítkovacích polštářků doporučujeme také polštářky StazOn, Archival nebo IZINK Quick Dry. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné, motivy lze skoro ihned vybarvovat vodovými barvami, fixy nebo inkousty.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
Řada razítekStampo with Love
Počet razítek9 kusů
VýrobceAladine
Typ razítkagumové na pěnové hmotě