+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítka Aladine Stamp with Love, 12 ks - Příležitosti

Razítka Aladine Stamp with Love, 12 ks - Příležitosti_01
Novinka
Razítka Aladine Stamp with Love, 12 ks - Příležitosti_01
Razítka Aladine Stamp with Love, 12 ks - Příležitosti_02
Kulatá gumová razítka na pěnové hmotě k různým příležitostem. Sada 12 ks razítek a 3 ks razítkovací polštářky - tyrkysový, růžový a černý. Velikost archu je 20 x 15 cm, přibližný průměr kolečka 4,5 cm.Celý popis
330 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód55412VýrobceAladineEAN3660016554125

Kulatá razítka plná lásky!

12 kulatých razítek s českými nápisy s využitím po celý rok: Popřejte krásný den, všechno nejlepší, hodně štěstí nebo jednoduše vyjádřete své díky obdarovanému jedním otiskem razítka. Kolečka jsou vhodná nejen k označení dárečků pro vaše blízké, ale také ručně vyrobených produktů, přáníček, dopisů a dalších milých překvapení.

Razítka jsou v praktickém balení - jen vyloupnete je z pěnové desky, poté je můžete vrátit a snadno uskladnit. Razítka mají kvalitní hlubokou strukturu, díky které je využijete na nejrůznější projekty.

Mají široké použití:

  • Tiskněte na papír nebo čtvrtku a motivy vystřihněte
  • Nebo použijte přímo papírové visačky.
  • Využít můžete i kulaté nálepky, kterými následně dárek polepíte
  • Razítka se skvěle obtiskávají do keramiky nebo samotvrdnoucí hmot
  • Pokud použijete textilní razítkovací polštářek nebo barvu na textil, můžete nazdobit látky z přírodních vláken (bavlna, len, hedvábí).

K razítkování na papír doporučujeme razítkovací polštářky z řady IZINK Quick Dry. Inkoust rychle zasychá, motivy lze skoro ihned vybarvovat vodovými barvami, fixami, inkousty.

  • TIP: Použití na textil: Při aplikaci na textil použijte textilní razítkovací polštářek. Barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.
Popis
Vlastnosti
VýrobceAladine