+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítka Aladine Stampo Christmas, 26 ks - Dopis Ježíškovi

Razítka Aladine Stampo Christmas, 26 ks - Dopis Ježíškovi_1
Novinka
Razítka Aladine Stampo Christmas, 26 ks - Dopis Ježíškovi_1
Razítka Aladine Stampo Christmas, 26 ks - Dopis Ježíškovi_2
Gumová razítka na pěnové hmotě s vánočními motiv. Ideální na adventní tvoření: papírové projekty, výrobu přání, diářů, deníků i nápaditých dekorací z kartonu nebo dřeva. Sada obsahuje 26 ks razítek.Celý popis
230 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód55347VýrobceAladineEAN3660016553470

Naše autorská sada razítka nejen pro děti. Platíčko plné razítek s motivy vánočního stromku, sněhuláka a zvířátek zaujme každého malého výtvarníka. Tuto adventní vyráběcí sadu využijete k psaní dětských přání od nejútlejšího věku. Děti si snadno vytvoří vlastní kreativní dopis Ježíškovi pomocí razítkování, psaní i dokreslování.

Razítka využijete i u dalších kreativních činností – díky množství motivů lehce s dětmi vyrobíte vánoční přánídárkyvisačkyjmenovky a další papírové výtvory.

V sadě je 26 ks razítek.

Razítka mají široké použití:

  • Tiskněte na papír a motivy vybarvěte, vystřihněte, podlepte kartonem – můžete tak vytvořit zápichy nebo loutky do divadélka.
  • Vytvořit můžete vlastní samolepky, kterými následně polepíte dárek.
  • Díky hluboké textuře se skvěle otiskují do keramiky nebo jiných modelovacích hmot (samotvrdnoucí hmota, slané těsto, polymerové hmoty).
  • Pokud použijete textilní razítkovací polštářek nebo barvu na textil, můžete nazdobit látky z přírodních vláken (bavlna, len, hedvábí).  Na textilu barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

K razítkům doporučujeme černé podušky StazOn, Archival nebo barevné IZINK Quick Dry. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné, motivy lze skoro ihned vybarvovat vodovými barvami, fixy nebo inkousty. Pro tisk na dřevo nebo na zeď doporučujeme polštářky IZINK Deco.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce můžeme také razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
Typ razítkagumové na pěnové hmotě
Řada razítekStampo Christmas
Počet razítek26 kusů
Balenísada
Pro dětiod 4 let
VýrobceAladine