+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Pečetní vosk Aladine, 4 ks - perleťový

Pečetní pružný vosk Aladine, 4 ks - perleťová
Pečetní pružný vosk Aladine, 4 ks - perleťová
Pečetní pružný vosk Aladine, 4 ks - perleťová (01)
Pečetní pružný vosk Aladine, 4 ks - perleťová (02)
Sada pečetních vosků do nízkoteplotní tavné pistole na pečetění pro nejrůznější slavnostní projekty. Pečetní vosky jsou pružné, nelámou se, ani se nedrolí. Vosk má vysokou kvalitu a nikdy nedochází k jeho popraskání během zahřívání. Délka tavné tyčinky je 18 cm a má průměr 11 mm. Pomocí jedné voskové tyčinky můžete vytvořit až 25 pečetí. Balení obsahuje 4 tyčinky jedné barvy – perleťová.Celý popis
210 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód72442VýrobceAladineEAN3660016724429

Chystáte rodinnou oslavu, zahradní párty s přáteli nebo se budete vdávat? Vyrobte si originální pozvánky s pečetí! Pečetění je jednoduchá a velice elegantní kreativní činnost, díky které dodáte svým projektům slavnostní nádech a punc originality!

Sada pečetních vosků do nízkoteplotní tavné pistole na pečetění. Pečetní vosky jsou pružné, nelámou se, ani se nedrolí, dokonce se nemusíte bát ani jejich poškození během přepravy poštou. Vosk má vysokou kvalitu a nikdy nedochází k jeho popraskání během zahřívání.

Délka tavné tyčinky je 18 cm a má průměr 11 mm. Z jedné voskové tyčinky můžete vytvořit až 25 pečetí. Balení obsahuje 4 tyčinky v perleťové barvě.

Jak na to:

 1. Voskovou tyčinku vložíme do nízkoteplotní tavné pistole.
 2. Pistoli zapojíme do elektrické sítě a necháme vosk roztavit.
 3. Zmáčkneme 1x spoušť (to je množství vosku, které vystačí na výrobu jedné pečetě) a naneseme vosk na místo určení. Doporučujeme tavnou pistolí rotovat tak, aby byl vosk nanesen do tvaru kruhu.
 4. Přitlačíme do horkého vosku pečetidlo a podržíme ho tam cca 15 vteřin.
 5. Opatrně, jemným krouživým pohybem uvolníme pečetidlo.
 6. Vosk necháme zcela zatvrdnout.
 7. Pokud budete chtít zvýraznit motiv, využijte barvící tyčinku IZINK Touch nebo ještě lépe některý z akrylových fixů. Pokud chcete získat "pozitiv" motivu, naneste na pečetidlo barvu dopředu (před otisknutím do vosku).

Naše tipy, na co lze pečetě využít:

 • Dokumenty, listiny, dopisy,
 • pro dokonale zabalené dárky,
 • pozvánky na svatby i jiné oslavy,
 • originální blahopřání,
 • označení hrdla lahví s vínem nebo pálenkou,
 • chlopně dárkových obálek,
 • zdobný prvek ve scrapbookových albech,
 • prvek navíc v art journalech apod.

NAŠE SPECIÁLNÍ TIPY:

 • Pečetním voskem můžete také zdobit různé stuhy a mašličky, vkládat do nich korálky, sušené květiny, třpytky nebo metalické plátky.
 • Vyrobit si můžete i pečetní samolepky. Nechejte pečeť zaschnout na pečicím papíře, sloupněte a na spodní stranu přilepte oboustranně lepicí pásku. Pečetě jsou tak připraveny k rychlému použití.
 • Voskovou tyčinku můžete opatrně nakrájet na peletky a rozehřát je nad plamenem třeba ve staré lžíci. Tímto způsobem lze mísit barvy vosku do sebe anebo nejjednodušším způsobem vyrobit pečetě v různých barvách (Pozor, v tavné pistoli musíte vždy vypotřebovat celou tyčinku a až poté změnit barvu vosku vložením jiné tyčinky!). 

 

Popis
Vlastnosti
Barevná kategoriebílá
Vyberte odstín72442_BÍLÁ PERLEŤOVÁ
Balenísada
VýrobceAladine
Počet v balení4 ks
Průměr11 mm