Pečetní vosk Aladine, 20 ks - perleťový

Pružný pečetní vosk na pečetění, 20 ks. Pečetní vosky jsou pružné, během přepravy poštou se nerozlámou. Na aplikaci je třeba použít nízkoteplotní pečetící pistoli. 1 tyčinka = až 25 pečetí.

Celý popis
Dostupnost: Skladem
890 Kč
735,54 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Aladine Kód: 55224 EAN: 3660016552244

Popis

Pružný vosk na pečetění, 20 ks. Z logistických důvodů je možné, že tyčinky vosku nebudou dodány ve vyobrazeném balení (tzn. v krabičkách po 4 ks) – děkujeme za pochopení. Pečetní vosky jsou pružné, během přepravy poštou se nerozlámou.

Pomocí jedné voskové tyčinky můžete vytvořit až 25 pečetí.

Vosky jsou vhodné na pozvánky, přáníčka a oznámení. Vosky jsou určené pro použití s nízkoteplotní pistolí na pečetění.

Jak na to:

1 zmáčknutí „spouště“ = množství, které vystačí na jednu pečeť. Pomocí pistole na pečetění zhruba pod úhlem 45 stupňů nechte vosk nakapat (1 zmáčknutí spouště) na papír do prostoru cca 2,5 cm v průměru. Přitom rotujte tavnou pistolí tak, abyste docílili požadovaného kruhu. Nechte vosk mírně zaschnout a poté otiskněte pečetidlo do nakapaného vosku. Pečetidlo podržte ve vosku cca 3-5 sekund. Jemným pohybem uvolněte pečetidlo a nechte zcela ztvrdnout.

Pokud budete chtít zvýraznit motiv - využijte barvící tyčinku. Pokud chcete získat "pozitiv"; motivu, naneste na pečeť barvu.

TIP: Pečetním voskem můžete také zdobit různé stuhy a papír, vkládat do nich korálky, kamínky nebo jen vmáčknout drobný motiv.

Vlastnosti produktu

Balení sada
Počet v balení 20 ks

Související produkty

Nízkoteplotní pistole na pečetní vosk Aladine
Kód: 72606

Pistole na pečetní vosk Aladine

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat