Gelové razítko Studio Light "Grunge", 14,8x5,2 cm - Tulipán

Silikonové razítko z kolekce Grunge s motivem tulipánu v trendy slim formátu. Rozměr 14,8 x 5,2 cm, 1ks v balení. Celý popis
Dostupnost: Skladem
94,50 Kč
78,10 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Studio Light Kód: SL-GR-STAMP198 EAN: 8713943132913

Popis

Razítkování je oblíbená kreativní technika, která přímo vybízí k dalšímu tvoření. Razítka jsou totiž nepostradatelným pomocníkem při jakékoliv kreativitě. Nádherné silikonové razítko v trendy slim rozměru bude vhodné na pozadí a perfektně lze využít i jeho hlavní motiv - tulipán. Jednoduše vám pod rukama budou vznikat vaše originální umělecká díla!

V balení je 1 ks.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s  akrylovým blokem.

Jak se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

 

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Narazítkovaný motiv můžete vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat, vrstvit apod. Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn  nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvit nebo dokreslit. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Motivy kytiček jsou univerzálním motivem k všestrannému využití. Můžete tak vlastnoručně vyrobit přání k narozeninám spolu s obálkou na dárkový poukaz nebo můžete vyrobit malé drobnosti pro radost – záložku do knížky, krabičku na čokoládu či kapsičku na čaj. Skvěle s nimi ozdobíte i dárkové tašky nebo krabičky.
 • K dozdobení stránek ve vašich albech zážitkových denících při tvorbě koláží z fotek.
 • Motivy kytek se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu. Motiv je celoroční, proto se bude skvěle hodit ke stránce s ročním přehledem nebo se bude parádně vyjímat i na některé úvodní stránce měsíce.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky , vyniknou tak všechny detaily. Můžete si na bílé tričko nebo tašku natisknout tulipány. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem

Velikost razítka: 14,8 x 5,2 cm

 

Vlastnosti produktu

Velikost razítka 14,8 x 5,2 cm
Balení kus
Typ razítka silikonové
Designér Studio Light
Kolekce Studio Light Grunge Collection

Související produkty

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat