Gelová razítka Studio Light "Signature Collection“, 7 ks - Mořská víla

Sada průhledných gelových razítek s podmořskými motivy. Sada obsahuje 7 ks razítek. Velikost celého platíčka je 14,8 x 21 cm. Celý popis
Dostupnost: Skladem
280 Kč
231,40 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Studio Light Kód: ABM-SI-STAMP403 EAN: 8713943140529

Popis

Jste kreativní, ale netroufnete si sami cokoli namalovat? Technika razítkování vás nadchne a rázem se z vás stanou umělci! Silikonová razítka jsou totiž nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. V této sadě najdete motivy fantastického života pod mořem od umělkyně Marlene Meier-van Niekerk, jejíž tvorba je odvážná a barevná.

Balení obsahuje 7 ks razítek.

Jak se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Narazítkované motivy můžete vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat, vrstvit apod. Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvit nebo dokreslit. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Mořské motivy jsou univerzálním motivem k všestrannému využití. Můžete tak vlastnoručně vyrobit přání k narozeninám spolu s obálkou na dárkový poukaz nebo můžete vyrobit malé drobnosti pro radost – záložku do knížky, krabičku na čokoládu či kapsičku na čaj. Skvěle s nimi ozdobíte i dárkové tašky nebo krabičky.
 • K dozdobení stránek ve vašich albech zážitkových denících při tvorbě koláží z fotek.
 • Mořská víla a další motivy se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu. Motivy jsou celoroční, proto se budou skvěle hodit ke stránce s ročním přehledem nebo se bude parádně vyjímat na úvodní stránce některého z letních měsíců.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky , vyniknou tak všechny detaily. Můžete si na bílé tričko, tašku nebo šátek natisknout obrázky s vílou, rybičkou a ostatními designy. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

 

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Velikost archu: 14,8 x 21 cm

Vlastnosti produktu

Balení sada
Počet v balení 7 ks
Typ razítka silikonové
Designér Art By Marlene
Kolekce Studio Light Signature Collection

Související produkty

Akrylový blok Studio Light - 12x12 cm
Kód: SL-ES-ASB04

Akrylový blok Studio Light - 12x12 cm

Pomůcka pro přesné razítkování Studio Light Stamp Press, 16x16 cm
Kód: SL-ES-SP01

Pomůcka pro přesné razítkování Stamp Press

Permanentní inkoust StazOn - černý
Kód: 2118796001

Permanentní inkoust StazOn - černý

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat