Gelová razítka Studio Light "Romantic Moments", 12 ks - Slézová růže

Sada průhledných gelových razítek s motivy květin a dekorativních prvků na pozadí pro vaše kreativní tvoření a projekty. Rozměr 13,5 x 19,7 cm. 12 kusů. Celý popis
Dostupnost: Skladem
249 Kč
205,79 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Studio Light Kód: JMA-RM-STAMP483 EAN: 8713943143629

Popis

Jste kreativní, ale netroufnete si sami cokoli namalovat? Technika razítkování vás nadchne a rázem se z vás stanou umělci! Silikonová razítka jsou totiž nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. V této sadě najdete překrásný mix motivů včetně topolovky čili slézové růže, ornamentu, psacího písma apod. z kolekce Romantic Moments od výtvarnice Jenine's Mindful Collection.

Balení obsahuje 12 razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s  akrylovým blokem , který nahrazuje držátko.

Jak se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Narazítkované motivy můžete vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat, vrstvit apod. Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvit nebo dokreslit. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Romantické dekorativní prvky jsou univerzálním motivem k všestrannému využití. Můžete tak vlastnoručně vyrobit přání k narozeninám spolu s obálkou na dárkový poukaz nebo můžete vyrobit malé drobnosti pro radost – záložku do knížky, krabičku na čokoládu či kapsičku na čaj. Skvěle s nimi ozdobíte i dárkové tašky nebo krabičky.
 • K dozdobení stránek ve vašich albech zážitkových denících při tvorbě koláží z fotek.
 • Květiny a další prvky se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu. Motivy jsou celoroční, proto se budou skvěle hodit ke stránce s ročním přehledem nebo se budou parádně vyjímat na úvodní stránce některého z jednotlivých měsíců.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky , vyniknou tak všechny detaily. Můžete si na bílé tričko, tašku nebo šátek natisknout motiv s květinami, dlouhovlasou dámou či ornamentem. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

 

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Velikost největšího razítka: 8,3 x 19,2 cm, velikost nejmenšího razítka:1,7 x 1 cm

Vlastnosti produktu

Balení sada
Materiál silikon
Počet v balení 12 ks
Designér Jenines Mindful Art Collection
Kolekce Studio Light Romantic Moments

Související produkty

Razítkovací polštářek Ranger Archival - černý
Kód: AIP31468

Razítkovací polštářek Ranger Archival - černý

Akrylový blok Studio Light - 22x9 cm
Kód: SL-ES-ASB01

Akrylový blok Studio Light - 22x9 cm

Oboustranné fixy Studio Light, 12 ks - pastelové barvy
Kód: JMA-ES-MARK14

Oboustranné fixy, 12 ks -pastelové

Šablony Studio Light "Romantic Moments", 4 ks - Ornamenty
Kód: JMA-RM-MASK219

Šablony "Romantic Moments", 4 ks -Ornamenty

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat