Gelová razítka Studio Light, 4 ks - Houby, siluety

Sada gelových razítek s motivy houbiček. Jedná se o tzv. stínová razítka, používají se s akrylovým blokem. Motivy vyniknou na vašich kreativních projektech z papíru, dřeva, textilu, betonu apod. Balení obsahuje 4 ks razítek, velikost archu je 6,2 x 9,3 cm. Celý popis
Dostupnost: Skladem
125 Kč
103,31 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Studio Light Kód: SL-ES-STAMP495 EAN: 8713943144015

Popis

Jste kreativní, ale netroufnete si sami cokoli namalovat? Technika razítkování vás nadchne a rázem se z vás stanou umělci! Razítka jsou totiž nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. V této sadě najdete podzimní motivy hub. Jedná se o stínová razítka, to znamená, že jejich natištěním získáte jejich siluetu, nemají detaily.

Balení obsahuje 4 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s  akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak i „vlastní“ razítko.

Jak se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Razítka se siluetami krásně vyniknou na barevném, ideálně akvarelovém pozadí. Pro vytvoření akvarelových podkladů doporučujeme použít akvarelové inkousty ve spreji , práškové barvy , akvarelové barvičky anebo akvarelové razítkovací polštářky. Efektně se budou motivy vyjímat i na barevném papíře.
 • Houbové motivy jsou oblíbeným tématem, můžete tak s nimi vlastnoručně vyrobit přání k narozeninám spolu s obálkou na dárkový poukaz nebo můžete vyrobit malé drobnosti pro radost – záložku do knížky, krabičku na čokoládu či kapsičku na čaj. Skvěle s nimi ozdobíte dárkové tašky nebo krabičky.
 • K dozdobení stránek ve vašich albech zážitkových denících při tvorbě koláží z fotek.
 • Houbičky se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu či diáře.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky , vyniknou tak všechny detaily. Můžete si na bílé tričko, tašku nebo šátek natisknout muchomůrku. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Velikost archu: 6,2 x 9,3 cm

Vlastnosti produktu

Balení sada
Materiál silikon
Počet v balení 4 ks
Designér Studio Light
Kolekce Studio Light Essentials

Související produkty

Permanentní inkoust StazOn - černý
Kód: 2118796001

Permanentní inkoust StazOn - černý

Šablona Studio Light, A5 - Listy v ornamentu
Kód: SL-ES-MASK178

Šablona Studio Light, A5 - Listy v ornamentu

Samolepky v bloku Studio Light, A5, 20 l. - Nápisy, abecedy
Kód: SL-ES-STIC06

Samolepky v bloku, A5, 20 l. - Nápisy, abecedy

Akrylový blok Studio Light - 12x12 cm
Kód: SL-ES-ASB04

Akrylový blok Studio Light - 12x12 cm

Pomůcka pro přesné razítkování Studio Light Stamp Press, 16x16 cm
Kód: SL-ES-SP01

Pomůcka pro přesné razítkování Stamp Press

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat