Dárková taška Wrendale Designs "Sledgehogs", malá - Ježci

Vánoční dárková taška malá. Zdokonalte svůj dárek tím, že ho zabalíte do této krásné dárkové tašky převázané stuhou s našimi oblíbenými zvířecími vzory. Rozměr 19 x 15 x 8 cm. Celý popis
Dostupnost: Skladem
99 Kč
81,82 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Wrendale Designs Kód: XGB001 EAN: 5056464312413

Popis

O výrobci

Dárkové předměty od značky Wrendale Designs k nám putují až z anglického hrabstvíLincolnshire. Autorkou jejich nezaměnitelných akvarelových ilustrací je zakladatelka značky Hannah Dale, která v nich osobitým stylem vyobrazuje výjevy inspirované anglickým venkovem. Hannah už od dětství milovala přírodu a rozhodla se proto studovat zoologii. Práce v terénu jí umožnila se věnovat své druhé vášni – malbě. Zpočátku byla její díla umístěna na přáníčka, která značce dodnes přináší prestižní ocenění. Co začalo jako skromný koníček u kuchyňského stolu se dnes rozrostlo do světové značky Wrendale Designs nabízející množství dárkových předmětů, papírenských výrobků, módních doplňků a mnoho dalšího. Firma dokonce v roce 2019 v Buckinghamském paláci obdržela Královské ocenění za význačné úspěchy na poli mezinárodního obchodu.

Značka se také pyšní svou odhodlaností produkty vyrábět způsobem co nejšetrnějším k přírodě – lokální papírenské fabriky využívají recyklovaného papíru a produkty se balí do přirozeně rozložitelného celofánu z kukuřičného škrobu. Snaha limitovat uhlíkovou stopu sahá i k pečlivé selekci produktů, které značka vyrábí – cílem je nabídnout možnost obdarovat své bližní upotřebitelnými drobnostmi, které najdou své využití každý den místo toho, aby sbíraly prach na poličce.

Značku Wrendale Designs definuje především láska ke zvířatům, kterou sdílí se svou klientelou. Ať už jsou lidé ve vašem okolí zamilovaní do lišek, myšek, sov nebo krav, u Wrendale Designs najdete variace na tyto a další motivy na různých produktech, které lze zkombinovat do unikátního dárku pro každou příležitost. Hanniny stylové ilustrace, v nichž lesní zvířata, mazlíčci i exotičtější fauna nabývají duchaplnosti a humoru jsou perfektním darem pro každého milovníka přírody.

Vlastnosti produktu

Balení kus
Rozměr 19 x 15 x 8 cm

Související produkty

Nákupní seznam s magnetem Wrendale Designs "Love and Hedgehugs" - Ježci
Kód: SP038

Nákupní seznam s magnetem - Ježci

Záložka do knihy Wrendale Designs "Awakening" - Ježek
Kód: BM011

Záložka do knihy - Ježek

Dárková kartička Wrendale Designs "Christmas Hedgehugs" - Ježek, vánoční
Kód: XGE013

Vánoční dárková kartička - Ježek

Sada pilníků Wrendale Designs "Cottage Garden", 2 ks - Ježek a myška
Kód: NAIL004

Sada pilníků, 2 ks - Ježek a myška

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat