+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

OZDOBTE SI DŘEVĚNÉ VELIKONOČNÍ DEKORACE

23.03.2023OZDOBTE SI DŘEVĚNÉ VELIKONOČNÍ DEKORACE

Velikonoce jsou hned po Vánocích obdobím, kdy většina z nás provádí generální (v tomto případě jarní) úklid a zdobí své domovy. Vyzrajte letos na velikonočního zajíčka a místo kraslic vyšperkujte domácnost dřevěnými výřezy s jarními motivy. Vydrží vám spoustu let a ta radost při jejich zdobení...

Dřevěné výřezy Gomille jsou vyrobeny z MDF, tj. desky z jemných vláken zbytkového dřeva spojených dohromady odpadovým rostlinným lepidlem – na jejich výrobu tedy nepadl ani jeden strom. MDF je tedy ekologickou alternativou masivního dřeva a překližky. Všechny materiály jsou navíc čerpány z lokálních zdrojů a zpracovány ve Francii.

Dají se dotvořit na desítky způsobů a pověsit na větvičku, na dveře, vložit do praktické kolejničky/stojánku,vystavit na parapet nebo skříňku nebo udělat velikonoční girlandu či zápich.

Výřezy snadno upravíte dle vlastních představ. Můžete je:

Využití dřevěných výřezů je opravdu široké. Věnujte je koledníkům místo výslužky, dozdobte s nimi věnec, dejte dětem na hraní (a děti se na nich kreativně vyřádí) či babičce jen tak pro radost.

My vám přejeme krásné svátky jara a budeme rádi, když nám zašlete své výtvory.

 

Všechny novinky