+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Maskovací páska Studio Light, 5 cm

Lepicí páska na šablony Studio Light  – 50 mm_1
Průsvitná papírová maskovací páska s nízkou přilnavostí, praktická pomůcka pro kreativní tvorbu. Drží pevně materiály i pomůcky a lze ji odstranit bez poškození, nezanechává stopy lepidla ani zbytky pásky. Vhodné na projekty z papíru, plastu, kovu, dřeva i plátna. Šíře pásky 5 cm, návin 20 m. 1 kus.Celý popis
250 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódSL-ES-STTA02VýrobceStudio LightEAN8713943137536

Maskovací páska s nízkou lepivostí je praktickou pomůckou při vaší kreativní tvorbě. Drží vaše materiály i pomůcky a lze ji odstranit bez poškození projektu. Nepostradatelný pomocník při vyřezávání na BigShotu, při používání plastových šablon apod. Vhodné používat na projekty z papíru, plastu, kovu, dřeva i plátna.

Šíře 5 cm, návin 20 m.

Jádro roličky pasuje do běžných odvíječů pásek, můžete tak moci mnohem pohodlněji odměřit, kolik pásky budete potřebovat. Přestože se páska vyznačuje nízkou lepivostí, drží pevně materiály tak dlouho, jak potřebujete a lze ji pak jednoduše odstranit bez poškození papírových (či jiných) výrobků, nezanechává stopy lepidla ani zbytky pásky. Barevná páska je průsvitná, umožňuje tak přesné umístění a snadnou manipulaci.

Kde lze pásku využít:

  • K přichycení kovových šablon k papíru ve vyřezávacích strojcích typu BigShot, aby nedocházelo k posunutí materiálu ve strojku.
  • K zafixování plastové šablony k podkladu, na který chceme přenést vzor. S šablonou se nám tak nestane, že se nechtěně posune a vzor bude nedokonalý.
  • K zakrytí míst na projektu, který barvíme a potřebujeme některá místa ponechat v původní barvě.
  • K vytvoření dokonalého proužkovaného podkladu, kdy páskou vytvoříme pruhy, přes které nebude prosakovat nanášená barva.
Popis
Vlastnosti
VýrobceStudio Light
DesignérStudio Light
KolekceEssentials
Návin20 m
Šíře pásky50 mm