+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelové razítko Studio Light "Vintage Treasures", 14x14 cm - Mapa

Podkladové gelové razítko Studio Light "Adventures", 14x14 cm - mapa
-50 %
Akce
Doprodej
Podkladové gelové razítko Studio Light "Adventures", 14x14 cm - mapa
Podkladové gelové razítko Studio Light "Adventures", 14x14 cm - mapa (2)
Podkladové gelové razítko Studio Light "Adventures", 14x14 cm - mapa (3)
Gelové razítko čtvercového tvaru vhodné na razítkování pozadí na vašich projektech. Motivem na razítku je mapa světa. Velikost 14 x 14 cm. 1 ks.Celý popis
105 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódSL-VT-STAMP251VýrobceStudio LightEAN8713943134757

Pozaďové gelové razítko s motivem mapy světa, které se díky své velikosti velice hodí na projekty čtvercového tvaru.

Balení obsahuje pouze jedno razítko o velikosti 14 x 14 cm.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak i „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky

StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. S narazítkovaným podkladem můžete téměř ihned pokračovat v další kreativní práci. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.

Naše tipy, kde razítko využít:

 • Na mixed media projekty – razítkujte „ledabyle, nedokonale“ na barevné podklady černým inkoustem, např. na akvarelový podklad a motiv pak ještě dokreslete nebo nalepte zajímavý text či obrázek.
 • K dodekorování stránek Bullet Journalu – motiv nerazítkujte celý, ale jen části po okrajích listu. Váš BUJO tak získá na originalitě.
 • Na drobných papírových projektech, jako jsou přáníčka nebo krabičky, otiskněte motiv černě nebo barevně po celé ploše a pak ještě dozdobte.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

 • Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
DesignérStudio Light
KolekceVintage Treasures
Baleníkus
Typ razítkasilikonové
Velikost14 x 14 cm
VýrobceStudio Light